کد خبر:2841
پ

ساخت مجموعه تلویزیونی «سایه های رعنا» در گلستان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت:در راستای نهادینه سازی فرهنگ وقف سریال سایه های رعنا در گلستان تولید می شود. به گزارش خبرنگار تحرک نو،حجت الاسلام روح اللله سلیمانی فرد در بازدید از روند انجام ساخت مجموعه تلویزیونی سایه های رعنا در شهرستان گرگان اظهارکرد:با توجه به اینکه گلستان از جمله استان های پیشرو […]

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت:در راستای نهادینه سازی فرهنگ وقف سریال سایه های رعنا در گلستان تولید می شود.

به گزارش خبرنگار تحرک نو،حجت الاسلام روح اللله سلیمانی فرد در بازدید از روند انجام ساخت مجموعه تلویزیونی سایه های رعنا در شهرستان گرگان اظهارکرد:با توجه به اینکه گلستان از جمله استان های پیشرو در امور خیریه و وقف است و با توجه به جاذبه های طبیعی و اقوام و مذاهب، سازمان اوقاف و امور خیریه و پشتیبانی تصمیم گرفت تا در جهت نهادینه سازی فرهنگ وقف، سریال «سایه های رعنا» با همکاری اوقاف و صداوسیما و همکاری دستگاه های اجرایی و گروه های مردم نهاد استان ساخته می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان افزود:هدف از ساخت این مجموعه ترویج فرهنگ وقف برای نسل نو از دریچه هنر است تا این ارزش ها ترویج شده و بتواند پشتوانه ای برای رفع نیازها باشد.

وی با بیان اینکه کارگردان این مجموعه آقای جهانگیری و تهیه کننده علی خانی ابیانه ای است، اضافه کرد:فیلم برداری این سریال دوم تیر ۱۴۰۰ آغاز شده و پایان کار ۲۰ مهرماه خواهد بود.

گفتنی است که بازیگران این مجموعه ترکیبی از بازیگران بومی و کشوری هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + هشت =

کلید مقابل را فعال کنید