کد خبر:5731
پ

زیرساخت های شهرک صنعتی اق قلا افتضاح است 

نازنین احمدی: مدیرعامل شرکت نان کاک گلستان گفت: زیرساخت ها در شهرک های صنعتی آق قلا افتضاح است و برق این واحدها با کوچکترین باد و باران قطع می شود. عباسعلی حسنلو در گفتگو با خبرنگار تحرک نواظهار کرد: شبکه فاضلاب شهرک صنعتی آق قلا بسیار افتضاح است و ما که به عنوان یک تولید […]

نازنین احمدی:

مدیرعامل شرکت نان کاک گلستان گفت: زیرساخت ها در شهرک های صنعتی آق قلا افتضاح است و برق این واحدها با کوچکترین باد و باران قطع می شود.

عباسعلی حسنلو در گفتگو با خبرنگار تحرک نواظهار کرد: شبکه فاضلاب شهرک صنعتی آق قلا بسیار افتضاح است و ما که به عنوان یک تولید کننده مواد غذایی هستیم در مکانی قرار داریم که جوی های آب آن پر از لجن است و بوی بسیار نامطبوعی دارد.

مدیرعامل شرکت نان کاک گلستان با تاکید بر اینکه خیابان های این شهرک استاندارد ساخته نشده، خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه در این خیابان ها شیب وجود ندارد آب یک جا جمع شده و به لجن تبدیل می شود.

حسنلو ادامه داد: از طرف دیگر زیرساخت های شبکه برق این شهرک نیز بسیار ضعیف و فرسوده است و با کوچکترین باد و باران شاهد قطعی برق در این منطقه هستیم.

وی گفت: همچنین آب شرب این شهرک واقعا قابل استفاده و آشامیدن نیست با اینکه دو مرحله تصفیه آب را انجام دادیم اما هنوز به استانداردهای لازم نرسیده است.

این تولید کننده با تاکید بر اینکه درصدد هستیم که شرایطی فراهم بشود تا بتوانیم از این شهرک نقل مکان کنیم، اظهار کرد: متاسفانه با انعکاس این مشکلات هنوز پاسخی نگرفتیم و با وجود نامه نگاری های مکرر با مرکز بهداشت شهرستان هنوز اقدامی انجام نشده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 11 =

کلید مقابل را فعال کنید