کد خبر:2275
پ

روئسای کمیسیون های داخلی شورای اسلامی شهر گرگان انتخاب شدند

در سومین جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر گرگان روئسای کمیسیون های هفت گانه شوراو همچنین کمیته های اجتماعی و ورزش پس از بحث و تبادل نظر به اتفاق آراء مشخص شدند. به گزارش تحرک نو، بر اساس نتایج به دست آمده از رای گیری اعضای شورا در این جلسه، زهرا نورا به عنوان رئیس، […]

در سومین جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر گرگان روئسای کمیسیون های هفت گانه شوراو همچنین کمیته های اجتماعی و ورزش پس از بحث و تبادل نظر به اتفاق آراء مشخص شدند.

به گزارش تحرک نو، بر اساس نتایج به دست آمده از رای گیری اعضای شورا در این جلسه، زهرا نورا به عنوان رئیس، حجت مقسم نائب رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و پاسخگویی به شکایات، حجت مقسم به عنوان رئیس و سید میثم حسینی نائب رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری انتخاب شدند.

بر اساس آرای اخذ شده در این جلسه سید میثم حسینی رئیس و علی اکبر بصیرنیا نائب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و همچنین حمیدرضا آقاملائی به عنوان رئیس و علی اکبر بصیرنیا به عنوان نائب رئیس کمیسیون اداری و مالی تعیین شدند.

همچنین ریاست کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی به علی اکبر بصیرنیا واگذار و عیسی مهری نائب رئیسی این کمیسیون را عهده دار شد.

عیسی مهری نیز به عنوان رئیس کمیسیون توسعه و عمران، مهران کاظم نژاد نائب رئیس این کمیسیون وزهرا نورا به عنوان رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان به اتفاق آرا برای مدت یکسال انتخاب شدند.

همچنین بر اساس آرای اخذ شده ریاست کمیته اجتماعی نیز به حمیدرضا آقاملائی و ریاست کمیته ورزش به سید میثم حسینی برای یک سال واگذار شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

کلید مقابل را فعال کنید