کد خبر:3228
پ

رضایت شهروندان به هر قیمتی” شعار من است

شهردار گرگان گفت:رضایت شهروندان به هر قیمتی” شعار من است و در این میان رسانه،صادق‌ترین پل ارتباطی شهروندان با شهردار است و خبرنگاران،چشم بینا و گوش شنوای جامعه هستند.محمدرضا سبطی در اولین نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان افزود:باید به رسانه‌ها و شورای شهر پاسخگو باشیم و شهرداری گرگان در هشت ماه نخست سال از […]

شهردار گرگان گفت:رضایت شهروندان به هر قیمتی” شعار من است و در این میان رسانه،صادق‌ترین پل ارتباطی شهروندان با شهردار است و خبرنگاران،چشم بینا و گوش شنوای جامعه هستند.
محمدرضا سبطی در اولین نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان افزود:باید به رسانه‌ها و شورای شهر پاسخگو باشیم و شهرداری گرگان در هشت ماه نخست سال از مجموع بودجه ۱۰ هزار میلیارد تومانی گرگان فقط ۲۱ درصد محقق شده است.

شهردار گرگان با اشاره به وجود چندین طرح نیمه‌تمام در گرگان افزود:تکمیل این پروژه ها به عنوان اولویت نخست مدیران شهری در دستور کار قرار دارد و در وهله نخست تلاش داریم تا پایان سال در پروژه هربازی مدرن اتفاقات خوبی رقم بخورد.

وی گفت:تزریق ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای شتاب بخشیدن به عملیات عمرانی و فنی در این پروژه یکی از راهبردهای مدیریت شهری گرگان است.

سبطی با اذعان به اجرای برخی پروژه ها غیرکارشناسانه در شهر گرگان،ادامه داد:تلاش می کنیم با اقدامات اصلاحی و فنی مهندسی بخشی از معضلات و چالش‌های فراروی این پروژه ها را کاهش دهیم.

شهردار گرگان گفت:جلب رضایت شهروندان مهم ترین راهبرد مدیریت شهری در دوره کنونی است و براساس برنامه ریزی ها تلاش داریم با حضور میدانی در محلات و نقاط مختلف شهر از کمبودها و کاستی های گرگان مطلع و تصمیمات اجرایی مناسبی پیاده سازی کنیم.

وی ادامه داد:حل موازنه حاشیه‌نشینی گرگان نیازمند همگرایی بین دستگاهی بوده و توقع اینکه مدیریت شهری گرگان بتواند تمام حواشی و مشکلات موجود در مناطق پیرامونی و حاشیه نشین گرگان را برطرف کند توقع غیر قابل اجرایی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 14 =

کلید مقابل را فعال کنید