کد خبر:1710
پ

راه رسیدن به تفرجگاه زاو و آقسو در کلاله مسدود شد

فرماندار کلاله گفت: راه رسیدن به تفرجگاه زاو و آقسو در کلاله مسدود و رفتن به زیارتگاه خالد نبی ع هم ممنوع شد. ابراهیمی تودرواری اظهار کرد: شرایط بحرانی شیوع کرونا و افزایش بستری بیماران کرونایی در بیمارستان حضرت رسول اکرم ص محدودیت های بیشتر را می طلبد؛ چرا که زنجیره شیوع ویروسمنحوس کرونا باید […]

فرماندار کلاله گفت: راه رسیدن به تفرجگاه زاو و آقسو در کلاله مسدود و رفتن به زیارتگاه خالد نبی ع هم ممنوع شد.

ابراهیمی تودرواری اظهار کرد: شرایط بحرانی شیوع کرونا و افزایش بستری بیماران کرونایی در بیمارستان حضرت رسول اکرم ص محدودیت های بیشتر را می طلبد؛ چرا که زنجیره شیوع ویروسمنحوس کرونا باید با همراهی مردم قطع شود؛ لذا نماز عید قربان در شهرستان برگزار نمی شود.

وی با تاکید بر عدم صدور هر گونه کارت تردد در فرمانداری شهرستان تصریح کرد: آمد و شد اتومبیل ها با پلاک غیر بومی در این شهرستان ممنوع است و در صورت مشاهده اعمال قانون می شود.

فرماندار کلاله از مردم خواست از هر گونه تجمع و رفت و آمدهای غیر ضرور، خوداری کنند و ادامه داد: دید و بازدیدها را به زمان دیگر در شرایط مطلوب موکول کنیم؛ تا شرایط بیشتر از این بحرانی نشود.

دکتر ابراهیم فدایی مدیر شبکه بهداشت و درمان کلاله هم گفت: متاسفانه بخشی از جامعه ساده انگاری کرده و در زدن ماسک، عدم حضور در اجتماعات و فاصله گذاری اجتماعی کوتاهی کرده و شرایط شهرستان را در گسترش و شیوع کرونا حاد کرده ند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نه =

کلید مقابل را فعال کنید