کد خبر:11379
پ
رئیس کل دادگستری گلستان:

راه اندازی شعبه تجدیدنظر رسیدگی به پرونده های تعزیراتی در گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان از راه اندازی شعبه تجدیدنظر رسیدگی به پرونده های تعزیراتی در استان خبر داد. فرگل زندی به گزارش پایگاه خبری تحرک نو، حیدر آسیابی در جلسه شورای قضایی استان گلستان از راه اندازی شعبه تجدیدنظر رسیدگی به پرونده های تعزیراتی در استان خبر داد و اظهار کرد: شعبه ویژه تجدیدنظر مربوط […]

رئیس کل دادگستری گلستان از راه اندازی شعبه تجدیدنظر رسیدگی به پرونده های تعزیراتی در استان خبر داد.

فرگل زندی به گزارش پایگاه خبری تحرک نو، حیدر آسیابی در جلسه شورای قضایی استان گلستان از راه اندازی شعبه تجدیدنظر رسیدگی به پرونده های تعزیراتی در استان خبر داد و اظهار کرد: شعبه ویژه تجدیدنظر مربوط به پرونده های تعزیرات حکومتی در خصوص قاچاق کالا و ارز در آینده نزدیک در استان دایر خواهد شد.

رئیس کل دادگستری گلستان افزود: تشکیل این شعبه سرعت رسیدگی به پرونده های مربوط به قاچاق کالا و ارز را بیشتر می کند.

وی در ادامه این جلسه گفت: با افزایش تعداد ادارات تعزیرات حکومتی استان از ۵ اداره به ۸ اداره که با افتتاح ساختمان این اداره در بندرگز به ۹ شهرستان افزایش خواهد یافت، امکان نظارت بر بازار و سرعت رسیدگی به پرونده های تعزیراتی مانند گرانفروشی، کم فروشی و قاچاق کالا و ارز بیشتر می شود.

آسیابی در این این جلسه بر نظارت های های هوشمند در فراینده توزیع آرد هم تاکید کرد و گفت: تلاش های خوبی در حوزه کشف و برخورد با متخلفان در این حوزه در استان صورت گرفته است و چندین پرونده در حال رسیدگی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سیزده =

کلید مقابل را فعال کنید