کد خبر:3462
پ

راه اندازی سامانه اینترنتی نوبت دهی ملاقات مردمی با مسئولان قضایی گلستان

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گلستان از راه اندازی سامانه نوبت دهی اینترنتی برای ملاقات مردمی با مسئولان قضایی استان خبر داد.حجت الاسلام سیدمحسن رسولی گفت: سه شنبه ها روز ملاقات مردمی رئیس کل دادگستری استان است و برای کاستن ازدحام و جلوگیری از معطلی مراجعان ، امکان نوبت گیری اینترنتی […]

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گلستان از راه اندازی سامانه نوبت دهی اینترنتی برای ملاقات مردمی با مسئولان قضایی استان خبر داد.
حجت الاسلام سیدمحسن رسولی گفت: سه شنبه ها روز ملاقات مردمی رئیس کل دادگستری استان است و برای کاستن ازدحام و جلوگیری از معطلی مراجعان ، امکان نوبت گیری اینترنتی فراهم شده است .
رسولی افزود: افراد برای گرفتن نوبت می توانند به سامانه اینترنتی به نشانی adliran.ir مراجعه کنند .
حجت الاسلام رسولی افزود: امروز ۹۱ نفر برای طرح درخواست ها و مشکلات حقوقی و قضایی خود با رئیس کل دادگستری و معاونان وی ، دیدار کردند.
وی افزود: علاوه بر یک روز خاص برای پاسخگویی تمام وقت به مراجعان، در طول هفته نیز در اتاق مسئولان قضایی به روی مردم باز است.
وی ادامه داد: علاوه بر مراجعه حضوری، شماره تلفن ۱۲۹ هم در طول شبانه روز، پاسخگوی پرسش‌های حقوقی و قضایی مردم است و افراد می‌توانند از مشاوره حقوقی رایگان بهره‌مند شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 7 =

کلید مقابل را فعال کنید