کد خبر:3716
پ

راه اندازی اولین سایت GUL شمال کشور در استان گلستان

ولین سایت فول تکنولوژی(GUL) همراه اول شمال کشور ، در استان گلستان راه اندازی شد .به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه گلستان ، دکتر غلامعلی شهمرادی ضمن اعلام این خبر گفت: این پروژه با هدف استفاده از تجهیزات کم و ارائه چند تکنولوژی بر روی یک سایت انجام شده که صرفه اقتصادی بسیاری بهمراه […]

ولین سایت فول تکنولوژی(GUL) همراه اول شمال کشور ، در استان گلستان راه اندازی شد .
به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه گلستان ، دکتر غلامعلی شهمرادی ضمن اعلام این خبر گفت: این پروژه با هدف استفاده از تجهیزات کم و ارائه چند تکنولوژی بر روی یک سایت انجام شده که صرفه اقتصادی بسیاری بهمراه داشته است.
وی با اشاره به اینکه راه اندازی سایت فول تکنولوژی بندرگز که برای اولین بار در شما کشور اجرا شده است گفت: این پروژه توسط کارشناسان اداره نگهداری ارتباطات سیار و با تکیه بر دانش بومی انجام شده و این موفقیت موجب استفاده بهینه از تجهیزات موجود خواهد شد.
مدیر مخابرات منطقه گلستان همچنین گفت:
استان گلستان اولین استان در منطقه شمال کشور است که ۴ تکنولوژی را روی یک بیس بند راه اندازی نموده است که نتیجه آن صرفه جویی در یونیت های اریکسون است که بسیار کمیاب است .
وی افزود: در این طرح همه تکنولوژی ها با یک تجهیز راه اندازی شده بطوریکه در ظاهر به اندازه یک تکنولوژی از تجهیزات استفاده اما ۴ یا تعداد بالاتری تکنولوژی را توانستیم بر روی آن فعال نماییم‌.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 20 =

کلید مقابل را فعال کنید