کد خبر:15341
پ

ذخیره تعرفه رای به تعداد تمامی واجدان شرایط در گلستان

رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت: در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، یک میلیون و ۴۳۶ هزارو ۲۱۳ نفر در گلستان واجدشرایط رای دادن بوده که به اندازه تمام واجدشرایط رای دادن، تعرفه تهیه و ذخیره شده و به تعداد لازم در همه شهرستان‌ها توزیع شده است. به گزارش پایگاه خبری تحرک نو از […]

رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت: در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، یک میلیون و ۴۳۶ هزارو ۲۱۳ نفر در گلستان واجدشرایط رای دادن بوده که به اندازه تمام واجدشرایط رای دادن، تعرفه تهیه و ذخیره شده و به تعداد لازم در همه شهرستان‌ها توزیع شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحرک نو از گرگان، سیدعلی مهاجر، ظهر امروز در نشست خبری رئیس ستاد انتخابات گلستان با خبرنگاران در گرگان اظهارکرد: همه خبرنگاران به عنوان عضو ستاد انتخابات گلستان همواره همراه و کمک استانداری و ستاد انتخابات گلستان بوده و تقاضا داریم برای حضور پرشور مردم در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نیز مثل گذشته در تبیین و مشارکت حداکثری به ما کمک کنند.
وی تصریح کرد: دولت شهید رئیسی یاس و ناامیدی مردم گلستان را با پروژه‌هایی مانند پتروشیمی، آشوراده و خلیج گرگانبه نشاط و شور اجتماعی تبدیل کرد.
رئیس ستاد انتخابات گلستان خاطرنشان کرد: معتقدیم اقدامات بسیار گسترده در حوزه‌های مختلف انجام شده که اطلاع‌رسانی خوبی انجام نشده و این دلیل ناکارآمدی دولت نیست.
وی ادامه داد: توصیه می‌شود افراد بیسواد برای حضور در انتخابات یکی از اعضای خانواده خود که سواد دارد را همراه بیاورند.
مهاجر گفت: در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، یک میلیون و ۴۳۶ هزارو ۲۱۳ نفر در گلستان واجدشرایط رای دادن بوده که از این تعداد، ۹ هزارو ۶۴۳ نفر رای اولی هستند.
وی بیان کرد: به اندازه تمام واجدشرایط رای دادن، تعرفه تهیه و ذخیره شده و به تعداد لازم در همه شهرستان‌ها توزیع شده است.
رئیس ستاد انتخابات گلستان ابرازکرد: تعداد یک هزارو ۵۱۵ شعبه اخذ رای در‌گلستان در روز جمعه ۱۵ تیرماه فعال است که از این تعداد، ۶۷۳ شعبه شهری و ۸۴۳ شعبه روستایی بوده و این مرحله از انتخابات بصورت نیمه‌الکترونیکی برگزار می‌شود.
وی یادآورشد: همه ما چه مردم و چه عوامل اجرایی، مدیران، عوامل نظارتی، هواداران و دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی باید ملزم به رعایت قانون و اخلاق در انتخابات باشیم.
مهاجر خاطرنشان کرد: برخی از هواداران و نامزدهای انتخاباتی از اکنون خود را پیروز میدان اعلام می‌کنند، بسیار جای سوال است، زیرا علیرغم اینکه ما در جایگاهی که قرار داریم دسترسی متعددی به برخی حوزه‌ها داریم، اما نمی‌توانیم از حالا نتیجه انتخابات را پیش‌بینی کنیم.
وی افزود: از تعداد یک هزارو ۵۱۵ شعبه اخذ رای در گلستان، تعداد یک هزارو ۲۱۲ شعبه ثابت و ۳۰۳ سیار است.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید