کد خبر:11336
پ
فرماندار گالیکش درشرق استان گلستان:

دولت سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای جاده‌های گالیکش هزینه کرد

فرماندار گالیکش درشرق استان گلستان گفت: طی ۲ سال گذشته دولت سیزدهم اعتبارات و اقدامات خوبی برای تکمیل زیرساخت‌های جاده‌ای این شهرستان به‌خصوص بهسازی و تعریض بزرگراه مینودشت- گالیکش- جنگل گلستان انجام داده که برآورد ریالی این اقدامات افزون بر سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال است. به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع […]

فرماندار گالیکش درشرق استان گلستان گفت: طی ۲ سال گذشته دولت سیزدهم اعتبارات و اقدامات خوبی برای تکمیل زیرساخت‌های جاده‌ای این شهرستان به‌خصوص بهسازی و تعریض بزرگراه مینودشت- گالیکش- جنگل گلستان انجام داده که برآورد ریالی این اقدامات افزون بر سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال است.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گالیکش، محمدرضا میرنیا در دیدار با علی‌اصغر رفیعی‌نژاد مدیر شرکت ساخت و توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل جاده‌ای گلستان افزود: با اهتمام دولت مردمی و جهادی سیزدهم پروژه ملی بهسازی و تعریض بزرگراه مینودشت – گالیکش – جنگل گلستان از پیشرفت فیزیکی قابل قبولی برخودار است.

وی اضافه کرد: از ۲ سال گذشته تاکنون حدود ۲۵ کیلومتر از این بزرگراه در محدوده ورودی شرقی گالیکش حدفاصل روستای «آق‌ قمیش تا روستای ترجنلی» به بهره‌برداری رسیده و چهار دوربرگردان استاندارد هم در این جاده ترانزیتی احداث شده است.

میرنیا ادامه داد: در بخش دیگری از طرح بهسازی و تعریض بزرگراه مینودشت – گالیکش – جنگل گلستان، عملیات اجرایی احداث ۲ دهنه پُل‌ و ابنیه فنی آن در محدوده روستاهای «قلی تپه و اوغان» حدفاصل مینودشت تا گالیکش نیز شروع شده است.

فرماندار گالیکش همچنین با تاکید برضرورت تکمیل بخش‌های باقی مانده این پروژه ملی اظهارداشت: از آنجا که یک‌ سوم از جاده‌های اصلی و ترانزیتی استان گلستان به مقدار افزون بر ۶۰ کیلومتر درحوزه سرزمینی گالیکش واقع است باید بهسازی، تجهیز و تکمیل این جاده در دستور کار دستگاه‌های متولی شهرستانی، استانی و ملی قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید