کد خبر:3000
پ

دشمن از ترویج روحیه شهادت طلبی مردم ما هراس دارد

رئیس کل دادگستری گلستان گفت:دشمن بیشتر از این که از پیشرفت های نظامی ما نگران باشد از روحیه ایثارگری و شهادت طلبی مردم ما هراس دارد .به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحرک نو،حیدر آسیابی،در شانزدهمین یادواره شهدا و تجلیل از ایثارگران دستگاه قضایی استان گفت:هدف از برگزاری این مراسم یادآوری رشادت‌های جوانان جان برکف این […]

رئیس کل دادگستری گلستان گفت:دشمن بیشتر از این که از پیشرفت های نظامی ما نگران باشد از روحیه ایثارگری و شهادت طلبی مردم ما هراس دارد .
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحرک نو،حیدر آسیابی،در شانزدهمین یادواره شهدا و تجلیل از ایثارگران دستگاه قضایی استان گفت:هدف از برگزاری این مراسم یادآوری رشادت‌های جوانان جان برکف این مرز و بوم است که نه فقط با تجهیزات که با ایثارگری این کشور و انقلاب را حفظ کردند.

وی افزود:امروز دشمن بیشتر از این که از پیشرفت‌های نظامی و تکنولوژی ما نگران باشد از روحیه ایثارگری و شهادت طلبی مردم ما هراس دارند.

آسیابی ادامه داد:فرهنگ شهادت افتخار ماست و درک این مسئله برای کشور‌های غربی سخت است.

این مقام ارشد قضایی استان در ادامه افزود:برای ما جای افتخار است که ۵۶۰ نفر یعنی نیمی از کارکنان ما در دادگستری را خانواده شهدا و ایثارگر تشکیل می‌دهند که سبب افتخار ماست.

آسیابی افزود:امسال برنامه‌های ویژه‌ای برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دستگاه قضایی تدارک دیده شده است که از دیروز با افتتاح نمایشگاه دستاورد‌های دفاع مقدس در دادگستری آغاز شد و امروز هم از ایثارگران و خانواده شهدای دستگاه قضایی استان تجلیل می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 8 =

کلید مقابل را فعال کنید