کد خبر:3689
پ

دستگیری همه عوامل درگیری در اورژانس بیمارستان 5 آذر گرگان

دادستان مرکز استان گفت: جلسه بازپرسی عاملان درگیری در اورژانس بیمارستان 5 آذر گرگان برگزار شد .محمود اسپانلو گفت: 25 دی ماه ، تعدادی جوان در یک میهمانی خصوصی در گرگان درگیر شدند که پس از انتقال مجروحان حادثه به بیمارستان 5 آذر، ادامه درگیری به اورژانس بیمارستان کشید .اسپانلو افزود: با حضور پلیس در […]

دادستان مرکز استان گفت: جلسه بازپرسی عاملان درگیری در اورژانس بیمارستان 5 آذر گرگان برگزار شد .
محمود اسپانلو گفت: 25 دی ماه ، تعدادی جوان در یک میهمانی خصوصی در گرگان درگیر شدند که پس از انتقال مجروحان حادثه به بیمارستان 5 آذر، ادامه درگیری به اورژانس بیمارستان کشید .
اسپانلو افزود: با حضور پلیس در محل ، 2 متهم دستگیر شدند و در ادامه با تحقیقات بازپرس پرونده و پلیس 4 نفر متهم دیگر این درگیری هم شناسایی و دستگیر شدند .
دادستان اسپانلو افزود: به علت اهمیت موضوع بلافاصله جلسات رسیدگی به این حادثه در شعبه چهارم بازپرسی دادسرای گرگان آغاز شد .
وی ادامه داد: هر 6 متهم پرونده با صدور قرار، فعلا بازداشت هستند و سلاح ها گرم و سرد خود را به بازپرس پرونده تحویل دادند.
دادستان مرکز استان گفت : پرونده های عوامل ایجاد ناامنی و درگیری با اولویت و حساسیت رسیدگی می شود و قرارهای سنگین در انتظار متخلفان خواهد بود.
شنبه این هفته درگیری یک میهمانی خصوصی در یکی از روستاهای گرگان پس از انتقال مصدومان حادثه به بیمارستان ، به اورژانس هم کشید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 3 =

کلید مقابل را فعال کنید