کد خبر:6071
پ

دستگیری مسئول میراث فرهنگی به اتهام دریافت رشوه

رئیس کل دادگستری گلستان از دستگیری یکی از مسئولان شهرستانی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان به اتهام دریافت رشوه ، خبر داد. حیدر آسیابی افزود: این فرد با این ادعا که می تواند با اعمال ِ نفوذ از ورود تخلفات حوزه میراث فرهنگی به دستگاه قضایی جلوگیری کند ، از افراد پول […]

رئیس کل دادگستری گلستان از دستگیری یکی از مسئولان شهرستانی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان به اتهام دریافت رشوه ، خبر داد.

حیدر آسیابی افزود: این فرد با این ادعا که می تواند با اعمال ِ نفوذ از ورود تخلفات حوزه میراث فرهنگی به دستگاه قضایی جلوگیری کند ، از افراد پول می گرفت .

آسیابی با بیان این که گزارش تخلفات این مدیر ، توسط مردم به سامانه پیامکی حفاظت و اطلاعات دادگستری استان فرستاده شده بود افزود: به علت اهمیت موضوع ، کارشناسان حفاظت و اطلاعات دادگستری استان به صورت ویژه این موضوع را پیگیری کردند و موفق شدند این فرد را هنگام دریافت 5 سکه طلا به عنوان رشوه ، دستگیر کنند.

وی افزود: این فرد هم اکنون به اتهام دریافت رشوه با صدور قرار بازداشت موقت، در زندان گرگان است.

این مقام ارشد قوه قضاییه در استان گلستان با تاکید بر این که در برخورد با فساد با هیچ کس تعارف نداریم گفت: خوشبختانه مردم ِ استان هم با ارسال گزارش های خود به سامانه پیامکی دیده بان حفاظت و اطلاعات ِ استان به شماره ۰۹۱۱۱۷۵۸۳۶۷ به خوبی دادگستری ِ استان را، همراهی می کنند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید