کد خبر:7266
پ

دسترسی تاکسی های شهری به گاز طبیعی در گلستان فراهم شد

سخنگوی شرکت گاز گلستان گفت: با افزایش دما و بهبود شدت فشار گاز، در هر یک از شهرها یک جایگاه سی‌ان‌جی برای تامین سوخت تاکسی‌ها وارد مدار شد. سید جلال ابوالقاسمی افزود: برای راه‌اندازی سایر جایگاه‌های سی‌ان‌جی در استان ، موضوع در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان تصمیم‌گیری خواهد شد. به گفته وی گلستان […]

سخنگوی شرکت گاز گلستان گفت: با افزایش دما و بهبود شدت فشار گاز، در هر یک از شهرها یک جایگاه سی‌ان‌جی برای تامین سوخت تاکسی‌ها وارد مدار شد.

سید جلال ابوالقاسمی افزود: برای راه‌اندازی سایر جایگاه‌های سی‌ان‌جی در استان ، موضوع در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان تصمیم‌گیری خواهد شد.
به گفته وی گلستان ۶۰ جایگاه سی‌ان‌جی فعال دارد که گاز آن‌ها از هفته گذشته به دلیل کاهش محسوس دما و افزایش مصرف گاز با هماهنگی مدیریت بحران استان قطع شد و سهمیه مصرفی این واحدها به میزان ۷۵۰ هزار متر مکعب به مشترکان خانگی و صنفی و تولیدی اولویت‌دار اختصاص یافت.

وی ادامه داد: با همکاری هم‌استانی و اعمال محدویتها ،مصرف گاز در گلستان مدیریت شد و میزان مصرف گاز توسط مشترکان به ۱۲ میلیون متر مکعب کاهش یافت در حالی که میزان مصرف برخی از روزهای دهه پایانی دی ماه ۱۴۰۱ به خاطر وجود سرمای شدید در منطقه به حدود ۱۶ میلیون متر مکعب رسید.

رئیس روابط عمومی شرکت گازاستان گلستان اظهار داشت:با پایداری جریان گاز و تقویت فشار به مرور تمام ایستگاه‌های سی ان جی در شهرهای مختلف گلستان به چرخه خدمات دهی برخواهند گشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + دو =

کلید مقابل را فعال کنید