کد خبر:6366
پ

در نشست با جوانان شهرستان کلاله :

سید علی مهاجر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در نشست با جوانان شهرستان کلاله :دشمنان و معاندان انقلاب اسلامی با تبلیغات سو و با روایت ها و القائات غلط به دنبال ناامید و بی انگیزه کردن ملت ایران بویژه نسل جوان است. 🔻 امروز دشمنان به شیوه‌های مختلف و از طریق فضای مجازی […]

سید علی مهاجر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در نشست با جوانان شهرستان کلاله :دشمنان و معاندان انقلاب اسلامی با تبلیغات سو و با روایت ها و القائات غلط به دنبال ناامید و بی انگیزه کردن ملت ایران بویژه نسل جوان است.
🔻 امروز دشمنان به شیوه‌های مختلف و از طریق فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان و با بزرگنمایی مسائل و مشکلات بین مردم و حاکمیت فاصله ایجاد کند.
🔻وی با تاکید بر ضرورت هوشیاری آحاد مختلف مردم و جوانان نسبت به توطئه های دشمنان اضافه کرد: ملت ایران و نسل جوان آن با وجود برخی کم کاری مدیران همچنان از انقلاب اسلامی و آرمان های آن دفاع می کنند و باید قدر چنین مردمی را بیشتر دانست.
🔻روحیه ی مطالبه گری جوانان از مسوولان سازنده خواهد بود ، جوانان باید ضمن اتکا به توانایی‌های خود و ایفاگر نقش خود در آینده شهر و کشور، مطالبات خود از مسوولان را نیز پیگیری کنند ،دولت سیزدهم تمرکز و اعتماد بیشتری به جوانان داشته و از ظرفیت آنها در مسؤولیت ها استفاده کرده و می کند.
🔻وی از جوانان خواست تا با پیگیری مطالبات خود از مدیران، در تصمیم گیری ها ‌ تصمیم سازی های آنها دخیل شوند.
🔻در ابن جلسه همچنین از زحمات علی رزاقی و علی کوهستانیمعاونین سابق فرماندار کلاله تقدیر و محسن داورزنی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و محمد باشقره به سمت معاون برنامه ریزی و امور عمرانی جدید فرمانداری این شهرستان معرفی شدند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید