کد خبر:15048
پ

خدمات شهید رئیسی و دولت سیزدهم توسط مردم استان بخوبی قدردانی شد

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم این استان قدردان و قدرشناس اقدامات و خدمات شهید رئیسی و دولت سیزدهم در استان گلستان هستند. به گزارش تحرک نو،رمضانعلی سنگدوینی در جمع نمازجمعه گرگان افزود: در مراسم‌های برگزار شده به صورت متمرکز در گرگان و سایر شهرها و روستاهای استان، قدردانی و […]

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم این استان قدردان و قدرشناس اقدامات و خدمات شهید رئیسی و دولت سیزدهم در استان گلستان هستند.

به گزارش تحرک نو،رمضانعلی سنگدوینی در جمع نمازجمعه گرگان افزود: در مراسم‌های برگزار شده به صورت متمرکز در گرگان و سایر شهرها و روستاهای استان، قدردانی و قدرشناسی گلستانی‌ها به خوبی نشان داده شد.

وی یادآور شد: در سفر اول دولت سیزدهم و شهید رئیسی به گلستان، موضوع حل مشکل پتروشیمی این استان کلید خورد و با پیگیری‌های انجام شده، این پروژه با چهار هزار میلیارد ریال با حضور هلدینگ خلیج فارس در سفر دوم اجرایی شد.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت خلیج گرگان که نگرانی‌های برای مردم منطقه و استان‌های شمالی ایجاد کرده بود، با دستور شخص رئیس جمهور شهید، احیا شد.

وی گفت: مردمی بودن از ویژگی خاص دیگر شهید رئیسی بود که بارها تیم‌های امنیت و حفاظت ریاست جمهوری اجازه نمی‌دادند شهید رئیسی از ماشین پیاده و در بین مردم حضور داشته باشد، اما این شهید خدمتگزار کار خودش را انجام می‌داد و بین مردم می‌رفت.

سنگدوینی بیان کرد: صدور مجوز برای اجرای طرح گردشگری و طبیعت‌گردی جزیره آشوراده که شخص رئیس جمهور فقید در ۲ سفر استانی به آنجا رفتند، از اقدامات دیگر یادگار در دولت سیزدهم بود.

وی اظهار کرد: صدور مجوز برای ساخت بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی کودکان جایگزین بیمارستان کودکان طالقانی فعلی مرکز استان و بیمارستان شرق گرگان نیز بخش کوچکی از خدمات دولت سیزدهم در حوزه بهداشت و درمان با ۱۵ هزار میلیارد ریال اعتبار است.

وی خاطرنشان کرد: عملیاتی شدن مصوبه منطقه آزاد اینچه‌برون، مجوز احداث سیکل ترکیبی نیروگاه علی‌آبادکتول با ۲۰۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیز در این دولت انجام شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید