کد خبر:4890
پ

حوزه های علمیه خواهران در گلستان ۴۰۰ طلبه می پذیرند

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: ظرفیت پذیرش در حوزه های علمیه خواهران استان در سال تحصیلی جدید ۴۰۰ نفر است. سیده نفیسه حسینی واعظ در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: بانوان با تحصیلات عالیه در حوزه های علمیه می توانند نقش مهمی را در زنان و خانواده ایجاد کنند. وی تصریح کرد: در […]

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: ظرفیت پذیرش در حوزه های علمیه خواهران استان در سال تحصیلی جدید ۴۰۰ نفر است.

سیده نفیسه حسینی واعظ در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: بانوان با تحصیلات عالیه در حوزه های علمیه می توانند نقش مهمی را در زنان و خانواده ایجاد کنند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۱۲ مدرسه علمیه خواهران در استان فعالیت می کنند و یک هزار و ۲۰۰ طلبه مشغول تحصیل در سطح های دو، سه و چهار هستند ضمن اینکه گلستان از نادر استان هایی است که در سطح دکترا طلبه می پذیرد.

حسینی واعظ گفت: مدرسه های علمیه استان در دو مقطع سیکل و دیپلم دانشجو می پذیرند و علاقمندان تا پایان اردیبهشت مهلت ثبت نام دارند.

وی بیان داشت: برای ورودی های مقطع سیکل آزمون ورودی برگزار نمی شود و فقط مصاحبه دارند ولی ورودی های دیپلم باید در آزمون ۱۷ تیر شرکت کنند و سپس مصاحبه شوند.

وی از رشد ۸ درصدی پذیرش طلبه در حوزه های علمیه خواهران استان خبر داد و در پایان گفت: تا کنون دو هزار طلبه از مدارس علمیه خواهران استان فارغ التحصیل شده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 18 =

کلید مقابل را فعال کنید