کد خبر:6867
پ

حمایت از شرکت های تعاونی دانش بنیان در اخذ تسهیلات

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: شرکتهای تعاونی دانش بنیان در استان گلستان در موضوع اعطای تسهیلات، پشتیبانی و حمایت ویژه خواهند شد. حسن زندی به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ حسینعلی خواجه مظفری اظهار کرد: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و شعار سال در راستای حمایت از طرح های دانش بنیان، […]

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: شرکتهای تعاونی دانش بنیان در استان گلستان در موضوع اعطای تسهیلات، پشتیبانی و حمایت ویژه خواهند شد.

حسن زندی به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ حسینعلی خواجه مظفری اظهار کرد: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و شعار سال در راستای حمایت از طرح های دانش بنیان، تعاونی های که متقاضی استفاده از تسهیلات هستند می توانند از خدمات ویژه صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون بهره مند شوند.
وی افزود: شرکت های تعاونی دانش بنیان می توانند با تخفیف ویژه ۳۰ درصد در صدور ضمانت نامه تا سقف ۱۰ میلیارد ریال با دریافت سفته بدون وثیقه ملکی از این تسهیلات استفاده کنند.
خواجه مظفری تاکید کرد: شرکت هایی می توانند از این طرح بهره مند شوند که بصورت تعاونی و دانش بنیان باشند.
مدیرکل تعاون گلستان با اشاره به مزایای بسیار زیاد ثبت و تاسیس شرکت تعاونی و حمایتهای مادی و معنوی دولت در این بخش، اظهار کرد: شرکت های تعاونی تنها بخش خصوصی هستند که حمایت دولتی به نام وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی دارند.
خواجه مظفری، ایجاد هماهنگی، حمایت های تسهیلاتی و ارائه امکانات لازم به تعاونی ها را از وظایف اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست و گفت: شرکت های تعاونی تنها تشکلی هستند که می توانند بصورت منسجم و هدفمند امورات اقتصادی را انجام دهند که در این مسیر از حمایت دولتی بهره می گیرند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

کلید مقابل را فعال کنید