کد خبر:8320
پ

حضور یک نماینده از سازمان های مردم نهاد جوانان در جلسه شورای اداری گرگان

فرماندار گرگان گفت: از این پس یک نفر از جوانان سمن های مردم نهاد در جلسه شورای اداری شهرستان حضور پیدا کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از گرگان؛نشست صمیمی سازمان های مردم نهاد جوانان شهرستان گرگان با عیسی پایین محلی، فرماندار گرگان برگزار شد که این نشست با حضور حامد ملاحسنی، معاونت امور جوانان […]

فرماندار گرگان گفت: از این پس یک نفر از جوانان سمن های مردم نهاد در جلسه شورای اداری شهرستان حضور پیدا کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از گرگان؛نشست صمیمی سازمان های مردم نهاد جوانان شهرستان گرگان با عیسی پایین محلی، فرماندار گرگان برگزار شد که این نشست با حضور حامد ملاحسنی، معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان و رمضانعلی تربتی نژاد، رئیس اداره ورزش و جوانان گرگان همراه بود.

در این جلسه هر کدام از جوانان مطالبه خود را از فرماندار مطرح کردند و همچنین در کنار انتقاد از برخی مسائل موجود در شهرستان، پیشنهاداتی را مطرح کرده و از فرماندار گرگان خواستند استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد را در جایگاه های مختلف تسهیل کند.

عیسی پایین محلی در این نشست اظهار کرد: از این پس یک نفر از جوانان سمن های مردم نهاد در جلسه شورای اداری شهرستان حضور پیدا کند.

رمضانعلی تربتی نژاد هم گفت: سازمان های مردم نهاد خواستار این هستند که بتوانند برون سپاری های دستگاه های مختلف را بر عهده بگیرند.

وی افزود: جشنواره ازدواج اقوام ایران زمین در سال ۹۸ به ۱۸ تشکل مردم نهاد سپرده شده که به خوبی از عهده آن برآمدند.

حامد ملاحسنی هم بیان کرد: سمن ها ظرفیت مشارکت در پروژه های دستگاه های مختلف را دارند اما توانمندی های آنها به خوبی معرفی نشده است.

وی گفت: بستری برای معرفی ظرفیت سمن ها برای کمک رسانی به دولت فراهم شود و معاونت جوانان به عنوان ستاد پشتیبان هر کاری که در توان داشته باشد انجام خواهد داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هفده =

کلید مقابل را فعال کنید