کد خبر:3025
پ

حدود 80 درصد از آتش سوزی «درازنو» کردکوی مهار شده است

رئیس سازمان جنگل ها و مراتع کشور گفت:حدود ۸۰ درصد از آتش سوزی درازنو کردکوی کنترل شده و پیش بینی می شود با عملیات بالگردهای آبپاش و نیروهای انسانی این آتش تا امشب مهار شود. مسعود منصوراظهارکرد:وسعت آتش سوزی در درازنو کردکوی در مقایسه با روز گذشته کاهش بافته و حدود ۸۰ درصد آتش اطفاء […]

رئیس سازمان جنگل ها و مراتع کشور گفت:حدود ۸۰ درصد از آتش سوزی درازنو کردکوی کنترل شده و پیش بینی می شود با عملیات بالگردهای آبپاش و نیروهای انسانی این آتش تا امشب مهار شود.

مسعود منصوراظهارکرد:وسعت آتش سوزی در درازنو کردکوی در مقایسه با روز گذشته کاهش بافته و حدود ۸۰ درصد آتش اطفاء شده است.

رئیس سازمان جنگل‌ها،مراتع و آبخیزداری کشور با بیان اینکه وزش باد عملیات اطفا را سخت کرده است،افزود:تعداد نیروهای انسانی امروز به ۱۱۰ نفر رسید و قرار است در صورت مناسب بودن شرایط وزش باد دو بالگرد آب پاش به اطفاء حریق کمک کنند.

وی با اشاره به علت آتش سوزی، ادامه داد:احتمال دخالت عوامل انسانی از جمله قاچاقچیان در وقوع آتش سوزی وجود دارد که امیدواریم دستگیر و مجازات می شوند و قانون مجازات سختی برای این مجرمان در نظر گرفته است.

منصور گفت:خدمات هوایی بالگرد عمده ترین نیاز استان است و با توجه به اینکه جنگل های استان منطقه حفاظت شده است باید یک بالگرد در منطقه حضور داشته باشد تا به محض وقوع در نخستین مراحل آتش سوزی به منطقه اعزام شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید