کد خبر:11286
پ
به همت کمیته امداد گلستان برگزار شد؛

جلسه توجیهی بهره مندی از طرحهای اشتغالزایی در زمینه پنل های خورشیدی و گلخانه در فاضل آباد

  این جلسه که باهمت کمیته امداد فاضل آباد و دعوت از مددجویان ومستعدین ومتقاضیان طرحهای اشتغالزایی خانگی در زمینه پنل های خورشیدی ۵کیلو واتی و گلخانه در بخشداری کمالان ،جلسه توجیهی برگزارشد. این جلسه باحضور مهدی نظری،معاون اشتغال وخودکفایی و سیدجواد نظری،مدیربرنامه ریزی وفناوری اطلاعات کمیته امداد استان و همچنین معین و مسئول پیگیری […]

 

این جلسه که باهمت کمیته امداد فاضل آباد و دعوت از مددجویان ومستعدین ومتقاضیان طرحهای اشتغالزایی خانگی در زمینه پنل های خورشیدی ۵کیلو واتی و گلخانه در بخشداری کمالان ،جلسه توجیهی برگزارشد.

این جلسه باحضور مهدی نظری،معاون اشتغال وخودکفایی و سیدجواد نظری،مدیربرنامه ریزی وفناوری اطلاعات کمیته امداد استان و همچنین معین و مسئول پیگیری طرحهای گلخانه برگزار شده بود، مزایا و تسهیلات مربوطه ونحوه بهره مندی از این دوطرح تشریح وتبیین شد.


گفتنی است کمیته امداد با اجرای طرح پنل های خورشیدی ۵ کیلو واتی بر روی سقف منازل مددجویی و عقد تفاهم نامه ۲۰ ساله با شرکت برق و خرید تضمینی برق تولیدی توسط این شرکت،و همچنین اجرای طرح گلخانه در حیاط منازل مددجویانی که حداقل ۱۰۰ متر فضای خانگی دارند،گام بسیار موثری را درایجاد اشتغال پایدار برای جامعه هدف خود برداشته است.

علاقمندان به اجرای این دوطرح می توانند با شماره های ۰۱۷۳۲۴۸۰۷۲۷ و ۰۱۷۳۲۴۸۰۷۱۱ تماس بگیرند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − دو =

کلید مقابل را فعال کنید