کد خبر:5746
پ

جانمایی شهرک صنعتی آق قلا از روز اول ایراد داشت

نازنین احمدی: استاندار گلستان ضمن یادآوری این نکته که جانمایی شهرک صنعتی آق قلا از روز اول ایراد داشت، گفت: زمین های کشاورزی مجاور شهرک صنعتی بسیار مرغوب است و انتخاب آن برای شهرک ایراد داشت. علی محمد زنگانه در دیدار با تحرک نو اظهار کرد: بسیاری از زمین های شهرک های صنعتی آق قلا […]

نازنین احمدی:

استاندار گلستان ضمن یادآوری این نکته که جانمایی شهرک صنعتی آق قلا از روز اول ایراد داشت، گفت: زمین های کشاورزی مجاور شهرک صنعتی بسیار مرغوب است و انتخاب آن برای شهرک ایراد داشت.

علی محمد زنگانه در دیدار با تحرک نو اظهار کرد: بسیاری از زمین های شهرک های صنعتی آق قلا دست برخی افراد مانده و بیش از یک دهه هم از عمر آن گذشته ولی هنوز تعیین تکلیف نشده است.

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه باید زمین های بلا استفاده در شهرک صنعتی به زودی تعیین تکلیف شود، افزود: تلاش می شود تا با همراهی دستگاه های مرتبط این اراضی خلع ید شود.

وی دلایل عقب ماندگی استان را عدم انسجام و اختلاف سیاسی اعلام کرد و گفت: تعارفات را باید کنار بگذاریم بر اساس آسیب شناسی انجام شده، اختلاف جریان های سیاسی از دلایل جدی عدم توسعه گلستان است.

به گفته زنگانه، وقتی بحث توسعه مطرح می شود، جریان های سیاسی سایر استان ها برای مصالح استان هم سو بوده و همه اختلافات را کنار می گذارند؛ اتفاقی که در استان ما تاکنون نیافتاده است.

وی با بیان اینکه باید فرهنگ انسجام بین جریان های سیاسی ایجاد شود، افزود: برای مصلحت استان همه باید با هم همسو باشند و این کار هم باید از بزرگان آغاز شود تا به خٍُرده جریان ها و حتی افرادی که گرایش سیاسی پررنگ دارند، برسد.

استاندار گلستان نبود همیت و قدرت ریسک پذیری مدیران را از دیگر دلایل عدم توسعه گلستان مطرح کرد و گفت: به دنبال ترمیم این موضوع هستیم و تلاش می کنیم تا ریشه های این مشکل را یافته و آن را حل کنیم.

وی برخورداری از قدرت ریسک پذیری و تصمیم گیری بزرگ را از ضروریات ویژگی مدیر دانست و اضافه کرد: پشت میز نشینی مدیران فایده ای ندارد بلکه باید به بطن کار برود و ما این تذکرات را دادیم.

وی در خاتمه تصریح کرد: آن دسته از مدیرانی که خودشان را با این مسائل تطبیق می دهند ما در خدمتشان خواهیم بود در غیر این صورت با کسی در این زمینه تعارف نداریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 5 =

کلید مقابل را فعال کنید