کد خبر:3238
پ

جانبازان طلایه داران عرصه فرهنگ ایثار هستند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان گفت:جانبازان طلایه داران عرصه ایثار و ازخودگذشتگی و الگوی تمام عیار انسانیت و آزادگی هستند.در راستای اجرای طرح سپاس و باهدف پیگیری امور درمانی جانبازان اسرافیل وزیری و هیئت همراه در حاشیه دیدار با جانبازان معزز علیرضا فرومدی و سید حسن حاج میرقاسمی به خبرنگار تحرک نو گفت:وظیفه همه […]

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان گفت:جانبازان طلایه داران عرصه ایثار و ازخودگذشتگی و الگوی تمام عیار انسانیت و آزادگی هستند.
در راستای اجرای طرح سپاس و باهدف پیگیری امور درمانی جانبازان اسرافیل وزیری و هیئت همراه در حاشیه دیدار با جانبازان معزز علیرضا فرومدی و سید حسن حاج میرقاسمی به خبرنگار تحرک نو گفت:وظیفه همه ما تقدیر و قدردانی از جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس است که آرامش و آسایش را برای جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آوردند.
وی ادامه داد:شهدا،جانبازان و آزادگان در مسیر حق گام برداشتند و خانواده‌های آنان باتحمل و بردباری در برابر مشکلات به‌نظام آبرو بخشیدند.
وی خاطرنشان کرد:حماسه و فداکاری جانباز و صبر و ایستادگی خانواده‌های آنان در برابر سختی‌های درمانی جانباز،پس از گذشت سال‌ها قابل‌تقدیر است.
جانباز معزز علیرضا فرومدی در تاریخ 8 دیماه 1339 دیده به جهان گشود و در تاریخ 16 شهریور 1359 در منطقه قصر شیرین به اسارت نیروهای بعثی در آمدند و در اثر عوارض دوران اسارت از ناحیه دندان ها،کمر و قلب مجروح گشت.
جانباز معزز سید حسن حاج میر قاسمی در تاریخ 1 اسفند 1339 دیده به جهان گشود و در تاریخ 1 فروردین 1365 بر اثر اصابت تیر و موج انفجار به درجه جانبازی نائل گشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 7 =

کلید مقابل را فعال کنید