کد خبر:2972
پ

توسعه امروز کشور به روحیه جهادی دفاع مقدس نیاز دارد

سرپرست شهردارگرگان گفت:توسعه امروز کشور به روحیه جهادی دفاع مقدس نیاز دارد. به گزارش تحرک نو؛به مناسبت چهل و یکمین سالگرد حماسه دفاع مقدس آیین تجلیل ازجانبازان و خانواده های معظم شهدا شهر گرگان برگزار شد. مجید سعیدی در این مراسم اظهار کرد:توسعه امروز کشور به عزمی ملی و اراده‌ای جهادی نیاز دارد و باید […]

سرپرست شهردارگرگان گفت:توسعه امروز کشور به روحیه جهادی دفاع مقدس نیاز دارد.

به گزارش تحرک نو؛به مناسبت چهل و یکمین سالگرد حماسه دفاع مقدس آیین تجلیل ازجانبازان و خانواده های معظم شهدا شهر گرگان برگزار شد.

مجید سعیدی در این مراسم اظهار کرد:توسعه امروز کشور به عزمی ملی و اراده‌ای جهادی نیاز دارد و باید روحیه جهادی و معنوی خود را که در دوران دفاع مقدس وجود داشت امروز تقویت کنیم.
سعیدی گفت:با توجه به اینکه در دوران جنگ تحمیلی سرمایه اجتماعی و همبستگی مردم و دولت به اوج خود رسیده بود،لذا این جنگ گنجی برای مردم و انقلاب است.

وی اظهار داشت:ما در نظام اسلامی شروع دفاع مقدس را به عنوان اقدامی ارزشمند و حافظ دستاورد‌های انقلاب اسلامی گرامی می‌داریم.

وی ادامه داد:در دنیا این سنت وجود دارد که بعد از پایان جنگ،روز آخر به عنوان جشن و پیروزی یاد می‌شود، اما ما آغاز دفاع مقدس را به عنوان امری مقدس گرامی می‌داریم.

وی بیان کرد:دفاع مقدس تنها جنگی در ایران بود که یک سانتی متر از خاک کشور به بیگانگان واگذار نشد.

سعیدی تصریح کرد:این جنگ،جنگ بین دو همسایه نبود،بلکه یک طرف مردمی بودند که انقلاب نوپای اسلامی آنان با رهبری امام (ره) به پیروزی رسید و امام شرایطی را فراهم کرد که همه ظرفیت‌های کشور برای مقابله با دشمن بسیج شد.

وی اذعان کرد:تفکر بسیجی و تفکر بیداری بر اساس الگوپذیری از همان گنجینه‌های ارزشمند دفاع مقدس شکل گرفته است.

وی در پایان گفت:شهرداری گرگان چهار شهید و ۲۶ جانباز را تقدیم ایران و دفاع مقدس کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 12 =

کلید مقابل را فعال کنید