کد خبر:3863
پ

توجه به عدالت عمرانی در محلات و پاسخگویی به مطالبات مردم

شهردار گرگان توجه به عدالت عمرانی به ویژه در محلات و پاسخگویی صحیح به مطالبات مردم را دو رویکرد مهم شهرداری گرگان برشمرد. به گزارش زندی ازتحرک نو، مهندس محمدرضا سبطی در آیین افتتاح پروژه زیرگذر انجیراب – افسران اظهار داشت: بسیار خرسندیم که همزمان با ایام چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و […]

شهردار گرگان توجه به عدالت عمرانی به ویژه در محلات و پاسخگویی صحیح به مطالبات مردم را دو رویکرد مهم شهرداری گرگان برشمرد.

به گزارش زندی ازتحرک نو، مهندس محمدرضا سبطی در آیین افتتاح پروژه زیرگذر انجیراب – افسران اظهار داشت: بسیار خرسندیم که همزمان با ایام چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز ولادت حضرت علی (ع) این پروژه عمرانی به بهره برداری رسید.

سبطی ضمن تقدیر از صبوری و همراهی مردم کوی انجیراب در زمان ساخت این زیرگذر، بیان کرد: امروز متاسفانه به علت شرایط خاص کرونایی شهر گرگان و لزوم حفظ سلامتی مردم نتوانستیم از حضور شهروندان عزیز بهره مند شویم و امیدواریم با تغییر این وضعیت، در پروژه های بعدی، همشهریان گرامی نیز بتوانند در این برنامه ها مشارکت داشته باشند.

وی تصریح کرد: رسالت انقلاب اسلامی ما، رسیدگی به محرومان و مستضعفان بود و این گفتمان، پیامی است برای ما که در مدیریت شهری به محرومان و محلات کم برخوردار توجه بیشتری داشته باشیم.

شهردار گرگان خاطرنشان کرد: برقراری عدالت عمرانی و پاسخگویی به مطالبات مردم اولویت ما است و عدالت عمرانی در توسعه شهری باید رویکرد مدیریت شهری و شورای شهر انقلابی باشد.
سبطی با بیان اینکه مردم سرمایه اصلی نظام و انقلاب هستند، گفت: تمام تلاش برای جلب رضایت شهروندان عزیز است و باید نسبت به اقشار و محلاتی که از ابتدایی ترین نیازهای زیربنایی و زیرساختی بی بهره هستند، پاسخگو باشیم.

وی در خصوص پروژه زیرگذر انجیراب – افسران گفت: این پروژه در زمانی که بنده به تازگی مسئولیت شهرداری را برعهده گرفته بودم، 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشت و طی 100 روز اخیر به همت همکاران ما در شهرداری، پیمانکار پروژه و با همراهی اعضای شورای اسلامی شهر و مردم به اتمام رسید.

لازم به ذکر است، زیرگذر انجیراب – افسران به طول 236 متر که طول پل آن 73 متر است با اعتبار بالغ بر 200 میلیارد ریال با حضور نمایندگان مردم گرگان و آق قلا در مجلس، معاون سیاسی ، امنیتی استاندار گلستان ، شهردار و مدیران شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندهان نظامی و انتظامی ، اصحاب رسانه و مدیران استانی و شهرستانی توسط فرزند شهید نوروزی از شهدای کوی انجیراب طی آیینی که با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار شد افتتاح شد.

سپس ساختمان استقرار کارگران فصلی و ساختمانی موسوم به «ایست کار» در محل انتهای خیابان شهید رجایی افتتاح شد.

ساختمان ایست کار به منظور ساماندهی کارگران جویای کار که در محل عبور و مرور و چهارراه ها تجمع می کنند با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید