کد خبر:15066
پ
صد و چهل و هشتمین جلسه کمیسیون اداری مالی، برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر گرگان:

یکی از اقدامات در کمیسیون اداری مالی، تحقق درآمدهای پایدار است

رئیس اداری مالی، برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر گرگان گفت: یکی از اقدامات مهم در کمیسیون اداری مالی بحث تحقق درآمدهای پایدار هست. به گزارش تحرک نو از گرگان، سید غلامرضا موسوی اظهارکرد: در خصوص تحقق درآمدهای پایدار نشستهای مختلفی را با قسمت های درآمدی شهرداری برگزار کردیم و یکی از موضوعاتی که خود اداره […]

رئیس اداری مالی، برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر گرگان گفت: یکی از اقدامات مهم در کمیسیون اداری مالی بحث تحقق درآمدهای پایدار هست.

به گزارش تحرک نو از گرگان، سید غلامرضا موسوی اظهارکرد: در خصوص تحقق درآمدهای پایدار نشستهای مختلفی را با قسمت های درآمدی شهرداری برگزار کردیم و یکی از موضوعاتی که خود اداره درآمد شهرداری و کمیسیون اداره مالی به آن توجه و اهتمام ویژه دارد، بحث عقد تفاهم نامه فی مابین شهرداری گرگان و اتاق اصناف است.

وی با اشاره به اینکه، در سال گذشته چند جلسه را با اتاق اصناف داشتیم و با توجه به اینکه بیش از صد هزار صنف در گرگان مشغول فعالیت است اما هنوز وضعیت عوارضی و حوزه ی درآمدی آنها تعیین تکلیف نشده، تصریح کرد: تحقق این درآمد تنها با همکاری اتاق اصناف امکان پذیر است.

رئیس اداری مالی، برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر گرگان افزود: اتاق اصناف این قول را داده که در این زمینه به ما کمک کند که در این راستا، قرار شد تفاهم نامه ای بین ما شکل بگیرد.

موسوی اذعان داشت: با امضای این تفاهم نامه قطعا در حوزه درآمدهای پایدار شهری، شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 9 =

کلید مقابل را فعال کنید