کد خبر:8129
پ

تعیین تکلیف ۵۵قرارداد راکد سرمایگذاری درشهرکها ونواحی صنعتی استان گلستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان: تعیین تکلیف ۵۵قرارداد راکد سرمایگذاری درشهرکها ونواحی صنعتی استان گلستان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۵ قرارداد راکد سرمایه‌‎گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تعیین تکلیف شد. رضا شهمرادی روز یکشنبه افزود: با تعیین تکلیف این تعداد قرارداد راکد، حدود ۳۶ هکتار زمین به […]

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان:

تعیین تکلیف ۵۵قرارداد راکد سرمایگذاری درشهرکها ونواحی صنعتی استان گلستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۵ قرارداد راکد سرمایه‌‎گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تعیین تکلیف شد.

رضا شهمرادی روز یکشنبه افزود: با تعیین تکلیف این تعداد قرارداد راکد، حدود ۳۶ هکتار زمین به چرخه صنعت و ایجاد سرمایه‌گذاری در استان بازگشته و آماده واگذاری به متقاضیان است.

وی ادامه داد: در راستای انجام تعهدات طرف‌های قرارداد، پس از ارسال اخطاریه و تجدید وقت، نسبت به تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال کردن مطلوب زمین‌های غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اقدام خواهد شد.

شهمرادی افزود: در حوزه قرارداد سرمایه‌گذاری امسال شهرک‌ها و نواحی صنعتی گلستان   با واگذاری حدود ۲۷ هکتار زمین ۹۰ قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان انجام شد که برای هزار و ۶۸۳ نفر ایجاد اشتغال دارد.

وی افزود:  پیش‌بینی سرمایه‌گذاری در این تعداد قرارداد جدید در شهرک و نواحی صنعتی استان ۵ هزار و ۲۲۰ میلیارد ریال است و این قراردادهای سرمایه‌گذاری در زمینه‌ تولید به ویژه صنایع غذایی، تبدیلی و تکمیلی،کشاورزی، برق، الکترونیک، شیمیایی و فلزی است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 7 =

کلید مقابل را فعال کنید