کد خبر:15031
پ
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان:

تشریح جزئیات جدید برگزاری امتحانات دانش‌آموزان از جمله امتحانات نهایی گلستان

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت:به دلیل شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان وی، جزئیات جدید برگزاری امتحانات دانش‌آموزان از جمله امتحانات نهایی را تشریح کرد. سید رضا نظری روز پنج‌شنبه اظهار کرد: آزمون‌های پایان ترم دانش‌آموزان از جمله امتحانات نهایی در روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه لغو شده اما همه این آزمون‌ها از شنبه برگزار می‌شود. […]

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت:به دلیل شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان وی، جزئیات جدید برگزاری امتحانات دانش‌آموزان از جمله امتحانات نهایی را تشریح کرد.

سید رضا نظری روز پنج‌شنبه اظهار کرد: آزمون‌های پایان ترم دانش‌آموزان از جمله امتحانات نهایی در روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه لغو شده اما همه این آزمون‌ها از شنبه برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: آزمون‌هایی که از روز شنبه برگزار می‌شود براساس برنامه جدید است و این برنامه از یکم خرداد ماه روی سایت آموزش و پرورش قرار گرفته و در دسترس والدین و دانش‌آموزان قرار دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان متذکر شد: اگر دانش‌آموزی موفق به دریافت برنامه جدید آزمون‌های نهایی نشد با مراجعه به اداره‌کل آموزش و پرورش گلستان در مرکز استان و یا شهرستان‌ها پیگیر حل مشکل شود.

نظری گفت: امسال حدود ۶۰ هزار دانش‌آموز گلستانی در پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم در آزمون‌های نهایی و یا ترمیم نمره شرکت می‌کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − یک =

کلید مقابل را فعال کنید