کد خبر:7391
پ

تخصیص۳۲۰ میلیارد تومان اعتبار به حوزه عمران روستاهای گلستان

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: ۳۲۰ میلیارد تومان اعتبار به حوزه عمرانی روستاهای گلستان  که طی سه سال به استان تزریق می شود. سیدمحمد حسینی اظهارکرد: آسفالت معابر یکی از مطالباتی که مردم روستایی استان داشتندکه  با مکاتبات استاندار و پیگیری‌ها با این درخواست موافقت شد. مدیرکل بنیاد مسکن گلستان افزود:  ۳۲۰ میلیارد تومان اعتبار […]

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: ۳۲۰ میلیارد تومان اعتبار به حوزه عمرانی روستاهای گلستان  که طی سه سال به استان تزریق می شود.

سیدمحمد حسینی اظهارکرد: آسفالت معابر یکی از مطالباتی که مردم روستایی استان داشتندکه  با مکاتبات استاندار و پیگیری‌ها با این درخواست موافقت شد.

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان افزود:  ۳۲۰ میلیارد تومان اعتبار به حوزه عمرانی روستاهای گلستان تخصیص  که طی سه سال به استان تزریق می‌شود و بخشی از آن هم تا پایان سال ۱۴۰۱ خواهد بود.

وی تعداد حدود ۳۰۰ روستا داریم که اراضی ملی هستند و بعد از چهار دهه هنوز به مردم واگذار نشده است.

حسینی گفت: با پیگیری بعمل آمده توسط  شورای حفظ بیت المال ، استانداری ، بنیاد مسکن،   این اراضی تا پایان سال جاری تعیین تکلیف خواهند شد.

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان میزان بهرمندی از معافیت گفت: تاکنون ۷۰ درصد معافیت برای این واحدها مورد پذیرش شده و به دنبال افزایش این عدد دهیم.

حسینی در خصوص طرح ملی مسکن اظهارکرد: از ۱۳ هزار و ۶۰۰ متقاضی ثبت درخواست شده   یک هزارو ۲۰۰نفر موفق به عقد قرارداد با بانک‌ها شده‌اند

به گفته حسینی مجموع تعهدات بنیاد مسکن گلستان در طرح ملی مسکن ۲۸ هزار واحد طی چهار سال است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 9 =

کلید مقابل را فعال کنید