کد خبر:7278
پ

تجهیز و اتصال ۳ حلقه چاه شرب در گرگان تا پایان سال

تجهیز و اتصال ۳ حلقه چاه شرب در گرگان تا پایان سال در طرح آبرسانی به گرگان عملیات اجرائی تجهیز سه حلقه چاه فتحه باغ یک، فتحه باغ دو و فیض آباد در حال انجام است. زندی به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ در جلسه هفتگی بررسی طرح های آبرسانی استان ۵ طرح آبرسانی گرگان، […]

تجهیز و اتصال ۳ حلقه چاه شرب در گرگان تا پایان سال

در طرح آبرسانی به گرگان عملیات اجرائی تجهیز سه حلقه چاه فتحه باغ یک، فتحه باغ دو و فیض آباد در حال انجام است.

زندی به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ در جلسه هفتگی بررسی طرح های آبرسانی استان ۵ طرح آبرسانی گرگان، آبرسانی به بندرترکمن- گمیشان، آبرسانی به کلاله، آبرسانی به آزادشهر و رامیان و آبرسانی به گنبد وشهرها و روستاهای نوار مرز با حضور محسن حسینی مدیر عامل شرکت و عوامل اجرائی طرح ها و سایر بخش های مرتبط مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این جلسه مقرر شد با اقدامات در حال انجام، خط انتقال آب از چشمه آق سو، تجهیز و اتصال ۳ حلقه چاه و مخزن ۲ هزار متر مکعبی طوقه در طرح آبرسانی به کلاله تا پایان سال به بهره برداری برسد.
در طرح آبرسانی به آزادشهر و رامیان عملیات تجهیز ۴ حلقه چاه در حال انجام است و همچنین احداث مخزن ۲ هزار متر مکعبی رامیان با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد را به اتمام است و برخی مشکلات اجتماعی طرح از طریق فرمانداری ودادستانی ۲ شهرستان در حال پیگیری است.
در خصوص طرح آبرسانی به گنبد و نوار مرز چاه های شماره ۷، ۸ و ۹ حفاری آن آغاز شده است و تا پایان سال به بهره برداری می رسد و آغاز عملیات اجرائی ۳ حلقه چاه دیگر در دست پیگیری است.
همچنین در طرح آبرسانی به گرگان عملیات اجرائی تجهیز سه حلقه چاه فتحه باغ یک، فتحه باغ دو و فیض آباد در حال انجام است که تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + چهارده =

کلید مقابل را فعال کنید