کد خبر:10394
پ

تاسیس باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری در دستور کار قرار گرفت

در هشتاد و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان به ریاست محمدرضا عجم بررسی اساسنامه باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. 🔸به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، عجم با بیان اینکه اساسنامه باشگاه فرهنگی ورزشی با هدف نگاه جامع و […]

در هشتاد و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان به ریاست محمدرضا عجم بررسی اساسنامه باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

🔸به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، عجم با بیان اینکه اساسنامه باشگاه فرهنگی ورزشی با هدف نگاه جامع و منطقی به ورزشکاران و استفاده از ظرفیت دستگاه های مرتبط به خصوص اداره ورزش و جوانان در دستور کار قرار گرفت، گفت: درآمد زایی، کاهش هزینه ها، مدیریت مستقل باشگاه و شفاف سازی منابع مالی از جمله اهداف مدیریت شهری در راستای ایجاد این باشگاه می باشد.

🔸وی افزود: این موضوع پس از بحث در این کمیسیون به واحد حقوقی شهرداری جهت پیگیری و بررسی کارشناسی ارایه شد و پس از طی مراحل قانونی به سازمان فرهنگی جهت دریافت مجوز کسب وکار از سامانه و ثبت شرکتها ارجاع خواهد شد.

🔸در ادامه این جلسه همچنین شیوه نامه مساعدت به مساجد و هیات های مذهبی و هیات های ورزشی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

🔸همچنین گروه فرهنگی و اجتماعی مجمع بسیجیان استان گلستان با حضور در این جلسه درخصوص راهبردهای حضور حداکثری در انتخابات ، مسئله حجاب و تبیین این حوزه و طریقه امر به معروف و نهی از منکر به بحث و تبادل نظر پرداختند و در پایان بیانیه این کمیسیون در محکومیت حمله تروریستی به شاهچراغ قرائت شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 18 =

کلید مقابل را فعال کنید