کد خبر:6729
پ

بیش از ۱۶۰ میلیارد تومان از مطالبات علوم پزشکی گلستان پرداخت شد

رئیس اداره امور مالی اداره کل بیمه سلامت گلستان از پرداخت بیش از ۱۶۰ میلیارد تومان در یک ماه گذشته به دانشگاه علوم پزشکی گلستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ رضا شفیعی اظهار کرد: با پیگیری های صورت گرفته از سوی اداره کل بیمه سلامت گلستان و همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان […]

رئیس اداره امور مالی اداره کل بیمه سلامت گلستان از پرداخت بیش از ۱۶۰ میلیارد تومان در یک ماه گذشته به دانشگاه علوم پزشکی گلستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ رضا شفیعی اظهار کرد: با پیگیری های صورت گرفته از سوی اداره کل بیمه سلامت گلستان و همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان جهت ارسال اسناد درمانی بیمارستان های دولتی دانشگاهی و مراکز درمانی، اسناد ماه های تیر، مرداد و شهریور به بیمه سلامت ارسال شد و بیش از ۱۶۰ میلیارد تومان به حساب دانشگاه علوم پزشکی گلستان واریز شد.
رئیس اداره امور مالی این اداره کل تصریح کرد: از این مبلغ ۱۲۴ میلیارد تومان مربوط به بیمارستان ها و مراکز بهداشت در ماه های خرداد ، تیر ، مرداد و شهریور بوده و ۳۶ میلیارد تومان مرحله دوم ، یک درصد ارزش افزوده سطح یک روستائیان، عشایر و شهرهای زیر بیست هزار نفر است.
وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته جهت تامین اعتبار بابت پرداخت مابقی مطالبات شهریور و همچنین پرداخت اسناد مهرماه، پیش بینی می شود در روزهای آینده بیش از ۷۵ میلیارد تومان از اسناد مذکور پرداخت شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید