کد خبر:4878
پ

بسته های اینترنت مخابرات ویژه عید فطر آماده فروش شد

با نزدیک شدن به عید سعید فطر بسته های اینترنت ویژه عید فطر آماده فروش شد. به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه گلستان ، غلامعلی شهمرادی با اعلام این خبر افزود: در این طرح بسته های ترافیکی زماندار با تخفیف ویژه به مدت 7 روز از ساعت 00:00 روز شنبه مورخ1401/02/10 تا ساعت 24:00 […]

با نزدیک شدن به عید سعید فطر بسته های اینترنت ویژه عید فطر آماده فروش شد.

به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه گلستان ، غلامعلی شهمرادی با اعلام این خبر افزود: در این طرح بسته های ترافیکی زماندار با تخفیف ویژه به مدت 7 روز از ساعت 00:00 روز شنبه مورخ1401/02/10 تا ساعت 24:00 روز جمعه مورخ1401/02/16 در نظر گرفته شده است.
وی افزود: هر مشتری در طول طرح می تواند نسبت به خرید هر یک از بسته ها اقدام نماید و تا پایان قرارداد سرویس و یا پایان مهلت مصرف زمانی امکان مصرف برای ایشان وجود دارد.
مدیر مخابرات منطقه گلستان گفت : تا زمانی که ترافیک بسته به اتمام نرسیده و یا فرصت استفاده از آن پایان نیافته باشد امکان خرید بسته مجدد از همین گروه برای متقاضیان وجود ندارد همچنین در صورت اتمام زمان قرارداد سرویس مشتری پیش از اتمام مدت زمان بسته ترافیکی یا حجم بسته ترافیکی، بسته خریداری شده منقضی خواهد شد و مبلغی به مشتری عودت داده نمی شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 7 =

کلید مقابل را فعال کنید