کد خبر:3990
پ

برگزاری مانور زیست محیطی نشت مرکاپتان در ایستگاه CGS بندرگز

با هماهنگی امور HSE و همکاری اداره گاز شهرستان بندرگز،مانور زیست محیطی نشت مواد مرکاپتان در محل ایستگاه CGS باغو کناره شهرستان برگزار شد.این مانور باهدف ارزیابی میزان آشنایی و آمادگی نیروها در مواجهه با نشت مرکاپتان،حس مسئولیت‌پذیری،حضور به‌موقع گروه‌های عملیاتی وامدادی در زمان بروز حوادث احتمالی اجرا شد.در این مانور پس از پارگی شیلنگ ادورانت در هنگام تزریق […]

با هماهنگی امور HSE و همکاری اداره گاز شهرستان بندرگز،مانور زیست محیطی نشت مواد مرکاپتان در محل ایستگاه CGS باغو کناره شهرستان برگزار شد.
این مانور باهدف ارزیابی میزان آشنایی و آمادگی نیروها در مواجهه با نشت مرکاپتان،حس مسئولیت‌پذیری،حضور به‌موقع گروه‌های عملیاتی وامدادی در زمان بروز حوادث احتمالی اجرا شد.
در این مانور پس از پارگی شیلنگ ادورانت در هنگام تزریق مواد مرکابتان و ریزش آن به محوطه ایستگاه تقلیل فشار گاز و در ادامه مسمومیت یکی از کارکنان شرکت، اقدامات موردنظر در خصوص اطلاع‌رسانی،مهار اولیه و انتقال مصدوم انجام شد.
 در ادامه پس از مهار نشتی مربوطه و خنثی‌سازی مواد با رعایت کامل ملاحظات ایمنی و بهداشتی و حضور به‌موقع اورژانس 115 شهرستان، اقدامات لازم در خصوص مداوا و انتقال مصدوم جهت ادامه درمان صورت پذیرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هفت =

کلید مقابل را فعال کنید