کد خبر:3365
پ

برگزاری جلسه مشاور مدیرعامل آب‌ منطقه ای گلستان در امور جوانان با مدیر منطقه‌ ٣ کمیته امداد امام خمینی (ره) گرگان

به منظور ارتقاء سطح همکاری فیمابین در امور خیریه و کمک به نیازمندان، جلسه مشاور مدیرعامل آب‌ منطقه ای گلستان در امور جوانان با مدیر منطقه‌ ٣ کمیته امداد امام خمینی (ره) گرگان برگزار شد. به گزارش تحرک نو، در این جلسه که به منظور ارتقاء سطح همکاری فیمابین در امور خیریه و کمک به […]

به منظور ارتقاء سطح همکاری فیمابین در امور خیریه و کمک به نیازمندان، جلسه مشاور مدیرعامل آب‌ منطقه ای گلستان در امور جوانان با مدیر منطقه‌ ٣ کمیته امداد امام خمینی (ره) گرگان برگزار شد.

به گزارش تحرک نو، در این جلسه که به منظور ارتقاء سطح همکاری فیمابین در امور خیریه و کمک به نیازمندان برگزار شد، مدیر منطقه ٣ کمیته امداد شهرستان گرگان به معرفی حوزه فعالیت آن مجموعه و اعم اقدامات مرتبط با ایتام و محسنین (دارای سرپرست بیمار) پرداخت.

وی اضافه کرد: در این منطقه ۴٠٠٠ خانوار تحت حمایت و در مجموع ۵٣٣ فرزند یتیم و محسنین قرار دارند.

باغبانی مدیر منطقه ٣ کمیته امداد گرگان، ابراز امیدواری کرد: با همکاری بوجود آمده و نیات خیر همکاران در شرکت آب منطقه ای گلستان شاهد افزایش اقدامات خیرخواهانه از جمله جلب حامی برای فرزندان یتیم و محسنین باشیم.

ایمان کریمی راد، مشاور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان در امور جوانان نیز در این جلسه، تعداد همکاران حامی فرزندان یتیم و محسنین را ٢٨ نفر برشمرد که ۴٠ فرزند معنوی را تحت پوشش خود قرار داده اند که این تعداد می تواند با همکاری دو سازمان و معرفی بیشتر طرح های کمیته امداد افزایش یابد.

وی اظهار کرد: همکاران شرکت آب منطقه ای استان از ابتدای همه گیری ویروس کرونا که معیشت اقشاری از جامعه را تحت تاثیر قرار داد، با اهدای چند مرحله کمک مومنانه در دو سال اخیر به یاری آنها شتافتند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + یک =

کلید مقابل را فعال کنید