کد خبر:1909
پ

برنامه‌های محرم ۱۴۰۰ باشکوه‌تر از سال‌های گذشته و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود

گرزین با تشریح برنامه‌های تبلیغات اسلامی استان در ایام محرم گفت: برنامه‌های محرم ۱۴۰۰ باشکوه‌تر از سال‌های گذشته و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود کارویژه‌هایی که امسال سازمان پیگیری می‌کند توجه به فضاسازی محیطی محرم در شهرها و روستاها است. وی با اشاره به اینکه محلات مختلف با کمک مساجد، هیات‌های مذهبی و بدنه‌ی […]

گرزین با تشریح برنامه‌های تبلیغات اسلامی استان در ایام محرم گفت: برنامه‌های محرم ۱۴۰۰ باشکوه‌تر از سال‌های گذشته و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود کارویژه‌هایی که امسال سازمان پیگیری می‌کند توجه به فضاسازی محیطی محرم در شهرها و روستاها است.

وی با اشاره به اینکه محلات مختلف با کمک مساجد، هیات‌های مذهبی و بدنه‌ی مردمی سیاه‌پوش می‌شود، ابراز کرد: فضاسازی محرم باید نمود عینی در نقاط مختلف داشته باشد در معابر اصلی و میادین شهر با همکاری شهرداری و سایر نهادها تمام استان سیاه‌پوش شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: فضاسازی محرم کمک به برقراری ارتباط عاطفی بیشتر بین مردم و علاقه به سیدالشهدا (ع) ایجاد می‌کند این رویه باعث خودکنترلی بیشتر شده و در نهایت کاهش آسیب‌های اجتماعی را در پی خواهد داشت.

تبلیغات اسلامی با شعار محوری «ما نسل به نسل در پناهت هستیم» نسبت به اجرای برنامه‌ها حرکت خواهد کرد

گرزین با بیان اینکه ۱۰ برنامه ضبط شده به مناسبت ایام محرم در قالب سخنرانی و مداحی تهیه شده که از شبکه استانی پخش می‌شود، گفت: کسانی که نمی‌توانند به صورت حضوری در این مراسم‌ها شرکت کنند از طریق شبکه استانی و فضای مجازی این بستر برای آنها فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه برخی از همایش‌ها به صورت وبیناری خواهد بود نقش رسانه را در ترویج ارزش‌های دینی و اعتقادی مهم خواند و ابراز کرد: تبلیغات اسلامی با شعار محوری «ما نسل به نسل در پناهت هستیم» نسبت به اجرای برنامه‌ها حرکت خواهد کرد و رسانه‌ها باید کمک کنند تا امسال پیام ویژه‌ای را در تاثیرگذاری محرم به جامعه انتقال دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 2 =

کلید مقابل را فعال کنید