کد خبر:2560
پ

برای رفع مشکلات بانکی واحدهای تولیدی

رئیس کل دادگستری در بازدید از واحد بزرگ‌ تولید روغن خوراکی گلستان در کردکوی گفت: یکی از برنامه های مهم امسال ما در دادگستری ، بازدید مستمر از واحدهای تولیدی به منظور آگاهی از مشکلات پیش روی این واحدها و رفع موانع است.حیدر آسیابی دریافت سودهای بانکی نامتعارف ، تاخیر تادیه و جرائم بانکی را […]

رئیس کل دادگستری در بازدید از واحد بزرگ‌ تولید روغن خوراکی گلستان در کردکوی گفت: یکی از برنامه های مهم امسال ما در دادگستری ، بازدید مستمر از واحدهای تولیدی به منظور آگاهی از مشکلات پیش روی این واحدها و رفع موانع است.
حیدر آسیابی دریافت سودهای بانکی نامتعارف ، تاخیر تادیه و جرائم بانکی را بیشترین مشکلاتی برشمرد که تولید کنندگان با آن مواجه هستند .
آسیابی افزود: اگر جایی نیاز به استمهال تسهیلات و جرایم باشد ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان با تولید کنندگان همکاری خواهد کرد .
وی در ادامه از کمک برای رفع مشکلات کارخانه روغن کردکوی هم خبر داد و گفت: روغن از کالاهای ضروری کشور است و در بازدید امروز در صدد رفع مشکلات این واحد تولیدی هستیم تا در تولید این محصول وقفه نیفتد.
رئیس کل دادگستری گلستان در ادامه سخنان خود به تدوین بانک اطلاعاتی کارخانه های تعطیل و نیمه تعطیل استان اشاره کرد و گفت : تمرکز امسال روسای دادگستری ها و دادستان های استان کمک به احیای این واحدهاست .
چهار واحد تولید تعطیل از ابتدای امسال در گلستان با پیگیری دادگستری به چرخه تولید بازگشته اند .
پایگاه اطلاع رسانی دادگستری كل استان گلستان
http://dadgostari-gs.ir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − دوازده =

کلید مقابل را فعال کنید