کد خبر:3053
پ

با هدف تکرار قهرمانی وارد مسابقات می شویم

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان ضمن استقبال از برگزاری رقابت‌های باشگاهی با حضور ۱۶ تیم گفت: امسال با هدف تکرار عنوان قهرمانی وارد مسابقات می شویم. به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان و به نقل از مهر، مهران حاتمی با اشاره به نهایی شدن حضور ۱۶ تیم در رقابت های پیش روی […]

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان ضمن استقبال از برگزاری رقابت‌های باشگاهی با حضور ۱۶ تیم گفت: امسال با هدف تکرار عنوان قهرمانی وارد مسابقات می شویم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان و به نقل از مهر، مهران حاتمی با اشاره به نهایی شدن حضور ۱۶ تیم در رقابت های پیش روی لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور گفت: همیشه و در هر شرایطی مسابقات باشگاهی سختی های خود را دارد و قاعدتا امسال هم مستثنی نیست؛ به خصوص که با حضور این تعداد تیم دیدارهای زیادی برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: اینکه لیگ امسال هم با تعداد تیم های زیاد برگزار می شود یک امتیاز به حساب می آید. فقط امیدوارم کرونا باعث نشود این امتیاز و مزیتهایش خیلی به سود بسکتبال نشود. به هر حال یکی از ارکان برگزاری مسابقات باشگاهی تماشاگران هستند که سال گذشته آنها را در اختیار نداشتیم؛ در حالی که حضورشان در کنار این تعداد تیم و دیدارهایی که خواهند داشت به رونق بسکتبال کمک می کند.

حاتمی که امسال با هدایت شهرداری گرگان در رقابت های لیگ برتر شرکت می کند، در مورد اوضاع این تیم و شرایطش برای دفاع از عنوان قهرمانی گفت: البته شاکله شهرداری گرگان نسبت به سال گذشته به طور کامل تغییر کرده است. چهار نفر از بازیکنان سال گذشته را نداریم، به جای آنها نفراتی مانند میرزایی و پذیرفته را جذب کرده ایم و البته بازیکنان جوان و مستعدی از گرگان.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در پاسخ به این سئوال که «آیا شهرداری گرگان از عنوان قهرمانی اش دفاع می کند؟» گفت: همیشه در هر شرایطی تیمم را برای بهترین نتیجه که قهرمانی در راس آن است، آماده کرده ام. امسال هم با همین هدف وارد مسابقات می شویم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 3 =

کلید مقابل را فعال کنید