کد خبر:15024
پ

با افزایش تعطیلی‌ها مسأله سوخت را چگونه مدیریت می کنید؟

عباس رسول‌آبادی یک فعال رسانه در خصوص طرح تعطیلی شنبه‌ها بیان کرد: از نمایندگان انتظار داشتم برای تحقق باشکوه‌تر شعار سال مقام معظم رهبری و رسیدن به اهداف خوب اقتصادی عجولانه رفتار نمی‌کردید و تصمیمات ایده‌آل‌تری می‌گرفتید.   در حالیکه بسیاری از کشورهای دنیا یکشنبه‌ها تعطیل هستند و چنانچه این طرح اجرایی شود و ما […]

عباس رسول‌آبادی یک فعال رسانه در خصوص طرح تعطیلی شنبه‌ها بیان کرد: از نمایندگان انتظار داشتم برای تحقق باشکوه‌تر شعار سال مقام معظم رهبری و رسیدن به اهداف خوب اقتصادی عجولانه رفتار نمی‌کردید و تصمیمات ایده‌آل‌تری می‌گرفتید.

 

در حالیکه بسیاری از کشورهای دنیا یکشنبه‌ها تعطیل هستند و چنانچه این طرح اجرایی شود و ما جمعه و شنبه تعطیل باشیم که فرصت می‌شود ارتباطات سازمان‌های رسمی مثلا ادارات، مجموعه‌های آموزشی مثل دانشگاه‌ها و یا فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها و یا شرکت‌ها در اسرع وقت پیگیر امورات مهم باشند؟

وی گفت: با افزایش تعطیلی‌ها مسأله سوخت را چگونه مدیریت می‌کنید تا در صورت طولانی شدن صف گاز و بنزین و گازوئیل که تحت تاثیر افزایش سفرها دور از ذهن هم نیست ناخواسته آب به آسیاب دشمن نریزیم و انگشت نمای خبردلارهای شاغل در بنگاه‌های خبر پراکنی بیگانه نشویم.

ما ایرانی و قالبا مسلمان هستیم که معمولا پنج شنبه‌ها را به زیارت اهل قبور می‌رویم و بدون شک باید بعد اجرایی شدن این طرح شاهد مرخصی درصد بیشتری از کارمندان در روزهای پنج شنبه باشیم که به انضمام تعطیلات دو روز بعد یعنی جمعه و شنبه بیشتر از گذشته قصد حضور در زادگاه و شرکت در مراسم‌های مختلف و زیارت قبور را خواهند داشت و تقریبا بیش از ۵۰ درصد توان کاری ادارات و نهادها و شاید شرکت‌ها از بین برود.

ضمن احترام به کارمندان مسئولیت پذیر و کوشا شما چه انتظاری از آن دسته از کارمندان بی‌حوصله‌ای داریدکه درشرایط فعلی ساعت ۱۲ تا ۱۴ حوصلهٔ هیچ ارباب رجوعی را نداشته‌اند و از این به بعد چطور قراره تا ساعت ۱۶ حلال مشکلات مردم باشند.

خود پردازهای بانک‌ها در شرلیط فعلی پاسخگوی مطالبات مردم نیستند و بعد چند ساعت از تعطیل شدن بانک‌ها یا کار نمی‌کنند، یا پول ندارند و یا…

شما چطور انتظار دارید تا ۴۸ ساعت بعد و شاید هم با اضافه شدن تعطیلات مناسبتی ۷۲ ساعت و حتی بیشتر نیاز مردم به پول نقد را حل کنند.

مثال‌های واضح و مشخص این شکلی که بر خلاف ایده و نظر شما باشد زیاد است و می‌توان با تأمل و تفکر بیشتر برشمرد و پیشنهاد می‌کنم در مرحلهٔ اول فرامین مقام معظم رهبری را به عنوان نقشه راه مطالعه و در تصمیمات‌تان لحاظ کنید و روند ساخت و ساز و پیشرفت‌های خوب کشورهای توسعه یافته را مرور کنید و ببینید برای موفقیت باید تلاش خستگی ناپذیر بیشتری داشت و با برنامه ریزی‌های جامع پیش رفت.

من به عنوان عضو کوچکی از جغرافیای عشق و امید و مهربانی، ایران جان از شما نمایندگان محترم انتظار داشتم در جهت تحقق با شکوه‌تر شعار سال مقام معظم رهبری و رسیدن به اهداف خوب اقتصادی عجولانه رفتار نمی‌کردید و در روزهای پایانی خدمت‌تان در خانهٔ ملت به عنوان نمایندهٔ دور یازدهم مجلس شورای اسلامی تصمیمات ایده آل‌تری می‌گرفتید.

همه بر این باوریم، پیشگیری بهتر از درمان است…

امروز اولویت اصلی علمای عزیز، مسئولان دلسوز و انقلابی، تلاش نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان و هدف مقدس سربازان گمنام امام زمان(عج) ساختن و داشتن ایرانی آباد و سربلند و آرام است و به لطف خدا تحت فرمان ولی امر مسلمین جهان، فرماندهی کل قوا، رهبر عزیزمان حضرت آیت الله خامنه‌ای (دامت برکاته) توفیقاتی بسیار خوبی حاصل شده و امیدواریم با نگاه هوشمندانه و تیزبینانهٔ اعضای محترم شورای نگهبان که همواره یار و یاور ولی فقیه بوده و هدف‌شان حفظ و ارتقاء نظام و پاسداری و صیانت از دستاوردهاست و بحمدالله تا به امروز در بخش‌های مختلف منطقی و معقولانه و متفکرانه عمل کرده‌اند تصمیاتی امیدآفرین برای کشور عزیزمان گرفته شود تا باعث یاس و نا امیدی بیشتر دشمنان شود.

ختم کلام اینکه،

ما برای انقلاب خون داده‌ایم

یک بیابان بید مجنون داده‌ایم

یادمان باشد پیام آفتاب

دست نا اهلان نیفتد انقلاب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید