کد خبر:3877
پ

با اجرای فیبررسانی به 112 سایت دراستان گلستان

به گزارش زندی،غلامعلی شهمرادی مدیر مخابرات منطقه گلستانبا اعلام این خبر گفت: عملیات فیبر رسانی به سایت های همراه اول که ۴ ماه از آغاز آن گذشته است با پیشرفت قابل ملاحظه ای در حال اجرا می باشد.وی از اتمام فیبر رسانی ۴۴ سایت خبر داد و گفت: این پروژه با هدف افزایش پایداری ارتباط […]

به گزارش زندی،غلامعلی شهمرادی مدیر مخابرات منطقه گلستانبا اعلام این خبر گفت: عملیات فیبر رسانی به سایت های همراه اول که ۴ ماه از آغاز آن گذشته است با پیشرفت قابل ملاحظه ای در حال اجرا می باشد.
وی از اتمام فیبر رسانی ۴۴ سایت خبر داد و گفت: این پروژه با هدف افزایش پایداری ارتباط و ارتقاء کیفیت اینترنت شبکه همراه اول و جمع سرمایه گذاری بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال انجام می شود و بر اساس زمانبندی مقرر در حال اجرا است.
وی موانع پیشرفت پروژه در شهرستانها را اخذ مجوزها ، تملیک و ممانعت مردمی برشمرد و گفت : می بایست با رایزنی ها و تدابیر ویژه علی الخصوص همکاری شهرداریها ، شورا ، دهیاری روستاها و مردم رفع شود تا توسعه و افزایش کیفیت شبکه که رفاه ارتباطی مردم را تامین خواهد کرد صورت گیرد.
مدیر مخابرات منطقه گلستان تعداد کل سایت ها در ابتدای پروژه ۱۱۴ سایت دانست ولی به لحاظ عدم تملیک ۲ سایت ، هدف پروژه ۱۱۲ سایت نهایی شد که از این تعداد ۴۴ سایت فیبر رسانی شده و ۳۰ سایت دیگر تا پایان سال مجهز به فیبر خواهند شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − پنج =

کلید مقابل را فعال کنید