کد خبر:4703
پ

بازار اجاره در تسخیر مهمان های ناخوانده!

کسب و کار نیوز (https://kasbokarnews.ir/?p=885449)_ انتشار فیلم هایی در فضای مجازی از حضور پررنگ اتباع افغان در کشور حکایت دارد. میدان آزادی، دریاچه چیتگر، میدان امام حسین، خیابان انقلاب و… در تسخیر این اتباع قرار گرفته است. اما آیا برای حضور این اتباع در کشور تمهیداتی اندیشیده شده است؟ ▪️بازار مسکن ایران بخصوص بازار اجاره […]

کسب و کار نیوز (https://kasbokarnews.ir/?p=885449)_ انتشار فیلم هایی در فضای مجازی از حضور پررنگ اتباع افغان در کشور حکایت دارد. میدان آزادی، دریاچه چیتگر، میدان امام حسین، خیابان انقلاب و… در تسخیر این اتباع قرار گرفته است. اما آیا برای حضور این اتباع در کشور تمهیداتی اندیشیده شده است؟

▪️بازار مسکن ایران بخصوص بازار اجاره فارغ از حضور این افراد، بسیار نابسامان است و حضور 10 میلیون اتباع افغان موجب شده تا در حوزه اجاره مسکن مشکلات بیشتری را شاهد باشیم. این در حالی است که در کشور 8 میلیون نفر مستاجر هستند و هنوز برای خانه دار شدن این خانوارها برنامه ریزی درستی انجام نشده است.

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک:معاملات بازار مسکن برای اتباع خارجی که به صورت غیرمجاز وارد کشور شده اند، غیرقانونی است و باید با بر هم زنندگان نظم بازار مسکن برخورد قانونی شود. در صورت مشاهده معاملات قطعا با واحد صنفی متخلف برخورد خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید