کد خبر:3296
پ

اچاقچیان چوب در گلستان به پرداخت جزای نقدی محکوم شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان گفت: دو قاچاقچی چوب در تعزیرات حکومتی گلستان به پرداخت جزای نقدی محکوم شدند. حسین نجف زاده در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: به دنبال گزارش نیروی انتظامی و منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان مبنی بر قاچاق چوب توسط دو نفر، پرونده این اشخاص مورد رسیدگی قرار گرفت. مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان […]

مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان گفت: دو قاچاقچی چوب در تعزیرات حکومتی گلستان به پرداخت جزای نقدی محکوم شدند.

حسین نجف زاده در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: به دنبال گزارش نیروی انتظامی و منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان مبنی بر قاچاق چوب توسط دو نفر، پرونده این اشخاص مورد رسیدگی قرار گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان افزود: پرونده این اشخاص به اتهام قاچاق چوب در شعبه سوم بدوی تخصصی کالا استان مطرح و متهمان مورد نظر احضار و پس از استماع دفاعیات و استعلامات لازم از منابع طبیعی و دیگر ادارات، شعبه سوم بدوی گرگان این افراد را علاوه بر ضبط کالا به نفع مرجع کاشف، به مبلغ بیش از ۱۷۱ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

وی ادامه داد: حفظ و حراست از جنگل و درختان کهنسال و کمیاب مورد تاکید مسئولان ارشد استانی و تک تک افراد جامعه بوده لذا تعزیرات حکومتی در راستای وظایف قانونی محوله، گزارشات منابع طبیعی و آبخیزداری در این راستا را مورد رسیدگی قرار می دهد.

نجف زاده اضافه کرد: گلستان درختان هیرکانی چندین هزار ساله داشته که متاسفانه افرادی سودجو مبادرت به قطع و قاچاق درختان جنگلی کمیاب می کنند لذا مردم می توانند تخلفات را به منابع طبیعی یا تعزیرات گزارش دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 6 =

کلید مقابل را فعال کنید