کد خبر:7493
پ

اولین مرکز آفرینش هنرهای آوایی در گلستان شروع به کار خواهد کرد

مرتضی سعیدی‌زاده امروز (دوشنبه ۱۰ بهمن) در نشست خبری دوازدهمین جشنواره ملی سرود رضوی گفت: ماموریت بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع)، احیای امر اهل بیت (ع) در زیست بوم فرهنگ و هنر ایران اسلامی و حوزه بین الملل است. وی اظهار داشت: اولین مرکز آفرینش هنرهای آوایی در مرکز گلستان در قالب استودیو […]

مرتضی سعیدی‌زاده امروز (دوشنبه ۱۰ بهمن) در نشست خبری دوازدهمین جشنواره ملی سرود رضوی گفت: ماموریت بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع)، احیای امر اهل بیت (ع) در زیست بوم فرهنگ و هنر ایران اسلامی و حوزه بین الملل است.

وی اظهار داشت: اولین مرکز آفرینش هنرهای آوایی در مرکز گلستان در قالب استودیو صدابرداری و تولید هنرهای آوایی و سرود استارت زده شده و در حال برنامه ریزی برای تجهیز آن در کانون فرهنگی و تربیتی طاها گرگان هستند.
وی بیان کرد: با تجهیز این استودیو هنرمندان و نوازندگان کارهای با کیفیت تر و فاخرتری تولیدمی کنند.
باقری افزود: با برگزاری جشنواره سرود رضوی در گلستان، نوید برکت و رحمت و روزهای خوب برای هنرهای آوایی استان خواهد بود که در کشف، پرورش و تولید آثار فاخر استعدادهای استان گلستان موثر است.
سید مجتبی ذبیحی دبیر جشنواره سرود رضوی هم در این نشست گفت: اولویت جشنواره در مدح امام رضا (ع)، فاطمه معصومه (س)، احمدبن موسی و جلوه های فرهنگی رضوی بوده است.
وی افزود: این جشنواره در سه بخش رقابتی، پاتوقی و همگانی به ترتیب ۱۵ نفره، ۱۰ نفره و ۱۰۰ نفره برگزار خواهد شد و داوران اساتید برجسته کشور هستند که در نهایت حدود ۴۰۰ نفر را در بخش های مختلف میزبان خواهیم بود.
وی بیان کرد: برگزیدگان جشنواره به ترتیب ۱۵، ۱۰ و هشت میلیون جوایز نقدی دریافت خواهند کرد و گروه های برگزیده به مشهد مقدس دعوت خواهند شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 19 =

کلید مقابل را فعال کنید