کد خبر:7859
پ

امکان دسترسی به سایت‌هایی که ایران را تحریم کرده اند، فراهم شد

وزیر ارتباطات در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت:همانطور که وعده داده بودیم، امکان دسترسی به سایت هایی که ما را تحریم کرده اند، فراهم کردیم. 🔹وی ادامه داد: چند ده هزار سایت و سرویس مردم ما را از ارایه خدمات به مردم ایران محروم و تحریم کرده اند که این سایت ها […]

وزیر ارتباطات در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت:همانطور که وعده داده بودیم، امکان دسترسی به سایت هایی که ما را تحریم کرده اند، فراهم کردیم.

🔹وی ادامه داد: چند ده هزار سایت و سرویس مردم ما را از ارایه خدمات به مردم ایران محروم و تحریم کرده اند که این سایت ها مورد نیاز برنامه نویسان، محققان و کاربران حرفه ای اینترنت است.

🔹وی با بیان اینکه در حال حاضر برنامه نویسان برای دور زدن تحریم ها از فیلتر شکن استفاده می کنند، اظهار داشت: این کار هم امنیت آنها را به خطر می اندازد و هم سرعت را کند می کند و به همین دلیل سرویسی به آدرس «۴۰۳ .آنلاین» راه اندازی شده است تا تمام سایت های تحریمی با حداکثر سرعت در دسترس باشد.

🔹وزیر ارتباطات اظهار داشت: اکنون در این سامانه ۲۰۰ سرویس پرکاربرد در دسترس قرار دارد و هر سرویسی که تحریمی بوده و نیاز باشد، کافی است که کاربران در سایت ثبت کنند تا دسترسی آنها فراهم شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 14 =

کلید مقابل را فعال کنید