کد خبر:2665
پ

اقتدار پلیس ضامن امنیت جامعه است

معاون سیاسی،اجتماعی و امنیتی استاندار گلستان با تأکید بر اینکه از نیروی انتظامی در اجرای مأموریت ها حمایت می کنیم، گفت:امنیت و اقتدار پلیس ضامن امنیت شهروندان است. به گزارش خبرنگار تحرک نو، احسان مکتبی در حاشیه رونمایی از کشفیات مواد مخدر گلستان اظهار کرد:همواره حامی جدی نیروی انتظامی هستیم و تلاش نیروهای پلیس در […]

معاون سیاسی،اجتماعی و امنیتی استاندار گلستان با تأکید بر اینکه از نیروی انتظامی در اجرای مأموریت ها حمایت می کنیم، گفت:امنیت و اقتدار پلیس ضامن امنیت شهروندان است.

به گزارش خبرنگار تحرک نو، احسان مکتبی در حاشیه رونمایی از کشفیات مواد مخدر گلستان اظهار کرد:همواره حامی جدی نیروی انتظامی هستیم و تلاش نیروهای پلیس در ایجاد و حفظ امنیت و بستن گلوگاه‌های فساد، جای تقدیر دارد.

معاون سیاسی،اجتماعی و امنیتی استاندار گلستان افزود:جایگاه امنیت در عرصه‌های اجتماعی بر همگان مشخص است و پلیس به عنوان مجری قانون، در جامعه از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

وی بیان کرد:مواد مخدر اثرات مخرب فرهنگی و اجتماعی داشته و ما هم در دفتر مبارزه با مواد مخدر در ذیل معاونت سیاسی استانداری پیگیر مقابله با این معضل هستیم.

مکتبی اضافه کرد:در حوزه ساختاری و کارگزاری و تدارکات این امر دنبال شده تا از پلیس حمایت کنیم زیرا می‌دانیم که امنیت و اقتدار پلیس ضامن امنیت شهروندان است.

گفتنی است که در روزهای گذشته دو محموله ۱۰۱ کیلوگرمی شیشه و ۴۵ کیلوگرمی حشیش در گلستان کشف و ضبط شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید