کد خبر:5794
پ

افزایش ۴۳.۴درصدی قیمت نهاده های ساختمانی تهران در یک سال گذشته

زندی به گزارش کسب وکارنیوز،در بهار ١٤٠١ تورم فصلی، معادل ٢٦,٣ درصد بوده است که در مقایسه با همین اطلاع در فصل قبل (٣.٠ درصد) ٢٣.٣ واحد درصد افزایش داشته است. 🔹افزایش ۴۳.۴درصدی قیمت نهاده های ساختمانی تهران در یک سال گذشته / سیمان ۶۹.۷ و آهن آلات ۱۸.۲درصد گران شدند 🔹در این فصل در […]

زندی به گزارش کسب وکارنیوز،در بهار ١٤٠١ تورم فصلی، معادل ٢٦,٣ درصد بوده است که در مقایسه با همین اطلاع در فصل قبل (٣.٠ درصد) ٢٣.٣ واحد درصد افزایش داشته است.

🔹افزایش ۴۳.۴درصدی قیمت نهاده های ساختمانی تهران در یک سال گذشته / سیمان ۶۹.۷ و آهن آلات ۱۸.۲درصد گران شدند

🔹در این فصل در بین گروه‌های اجرایی، بیشترین تورم فصلی مربوط به گروه اجرایی « سیمان،بتن،شن،ماسه » با ۵۵,٨ درصد و کمترین تورم فصلی مربوط به گروه اجرایی « سنگ » با ١٠.٩ درصد می‌­باشد.

🔹در بهار ١۴٠١ تورم نقطه به نقطه معادل ۴٣,۴ درصد بوده است که در مقایسه با همین اطلاع در فصل قبل (٣۵.۵ درصد) ٧.٩ واحد درصد افزایش داشته است.

در این فصل در بین گروه‌های اجرایی، گروه « شیشه» با ٩٢,١ درصد بیشترین تورم و گروه اجرایی « آهن آلات، میلگرد، پروفیل درب و پنجره و نرده» با ١٨.٢ درصد،کمترین تورم نقطه به نقطه را به خود اختصاص داده است.

در بهار ١۴٠١ تورم سالانه، معادل ۴۴,٨ درصد بوده است که نسبت به همین اطلاع در فصل قبل (۵۵.٣ درصد) ١٠.۵ واحد درصد کاهش داشته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 14 =

کلید مقابل را فعال کنید