کد خبر:6992
پ

افتتاح ۵۰۳۱ واحد مسکونی مقاوم سازی شده روستایی در مینودشت

همزمان با هفته ایمنی در برابر زلزله ۵۰۳۱ واحد مسکونی مقاوم سازی شده روستایی در مینودشت افتتاح شد. حسن زندی به گزارش پایگاه خبری فرگل نیوز ؛با حضور جمعی از مسئولان آیین افتتاح ۵ هزار و ۳۱ کمین واحد مسکونی مقاوم سازی شده در روستای شرکت صحرا بخش مرکزی شهرستان مینودشت  برگزار شد. محمد تقی […]

همزمان با هفته ایمنی در برابر زلزله ۵۰۳۱ واحد مسکونی مقاوم سازی شده روستایی در مینودشت افتتاح شد.

حسن زندی به گزارش پایگاه خبری فرگل نیوز ؛با حضور جمعی از مسئولان آیین افتتاح ۵ هزار و ۳۱ کمین واحد مسکونی مقاوم سازی شده در روستای شرکت صحرا بخش مرکزی شهرستان مینودشت  برگزار شد.
محمد تقی قزل سفلی، فرماندار شهرستان مینودشت دراین افتتاحیه اظهار کرد: سازه های غیر مستحکم و فرسوده روستایی در سطح شهرستان معضلی جدی است چرا که بیشترین نوع مصالح و شیوه ساخت سازه‌ها با مصالح طبیعی و سنتی است و سازه های روستایی، پایداری کافی ندارند.
به فرماندار مینودشت افزود:، با وقوع حادثه غیرمترقبه و قهر طبیعت این واحدهای فرسوده دچار خسارت می شوند و نیاز است روستاییان نسبت به بازسازی و مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی خود اقدام کنند.
قزل سفلی گفت: همراه سازی روستائیان در نهضت بازسازی بناهای غیرمستحکم گام نخست است که در این راستا رسانه‌ها، بخشداران، دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستایی باید همکاری کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید