کد خبر:7729
پ

افتتاح پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده ای فارسیان گالیکش

پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده ای فارسیان در محدوده شهرستان گالیکش افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ پایگاه  اورژانس ۱۱۵ جاده ای فارسیان در محدوده شهرستان گالیکش افتتاح و به بهره برداری رسید. حسن رحیم زاده، مدیر شبکه‌ بهداشت و درمان شهرستان گالیکش اظهار کرد: با توجه به نیاز مبرم […]

پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده ای فارسیان در محدوده شهرستان گالیکش افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ پایگاه  اورژانس ۱۱۵ جاده ای فارسیان در محدوده شهرستان گالیکش افتتاح و به بهره برداری رسید.

حسن رحیم زاده، مدیر شبکه‌ بهداشت و درمان شهرستان گالیکش اظهار کرد: با توجه به نیاز مبرم منطقه ای و پوشش خدمات دهی به ساکنین فارسیان و توابع و حوادث جاده ای، پس از اخذ مجوز لازم از مراجع ذی صلاح نسبت به احداث پایگاه در محل مرکز درمانی  اقدام کرده که خوشبختانه در این ایام به بهره برداری رسید.

وی اضافه کرد: با توجه به مسافت طولانی مناطق تابعه از پایگاه شهری گالیکش و اتلاف زمان طلایی در خدمات دهی به بیماران ومصدومین اورژانسی، وهمچنین مسیر ارتباطی با استان سمنان، احداث و راه اندازی پایگاه فوق از نیازها و اولویت‌های شهرستان بوده که با پیگیری‌های متعدد به بهره برداری رسید.

رحیم زاده افزود: برای راه‌اندازی این پایگاه در محدوده مرکز بهداشت حدود ۳۲۰ میلیون تومان هزینه شده است که در آینده نزدیک با تخصیص زمین مناسب و تامین بودجه ساختمان مجزا برای پایگاه فوق احداث خواهد شد.

شهرستان گالیکش با پایگاه فوق دارای چهار پایگاه اورژانس و ۳۰ نفر نیروی تکنیسین فوریتهای پزشکی است که بصورت شبانه روزی ارائه خدمت ارائه می کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید