کد خبر:6156
پ

افتتاح و كلنگ زنی  153 پروژه توزیع برق در گلستان 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: امسال علی‌رغم تمام محدودیت‌های اقتصادی و با هدف گرامیداشت هفته دولت، 153 پروژه توزیع برق بااعتباری افزون بر 1.429.063 میلیون ریال در حوزه‌های مختلف آماده افتتاح شد. “سید احمد موسوی” با اعلام این خبر گفت: پروژه‌های قابل افتتاح در حوزه‌های توسعه و احداث شهری و روستایی، احداث پست […]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: امسال علی‌رغم تمام محدودیت‌های اقتصادی و با هدف گرامیداشت هفته دولت، 153 پروژه توزیع برق بااعتباری افزون بر 1.429.063 میلیون ریال در حوزه‌های مختلف آماده افتتاح شد.

“سید احمد موسوی” با اعلام این خبر گفت: پروژه‌های قابل افتتاح در حوزه‌های توسعه و احداث شهری و روستایی، احداث پست و نصب ترانس، توسعه فیدرو ایجاد قدرت مانور، اصلاح و بهینه‌سازی شهری و روستایی، تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار ،تامین برق متقاضیان شهری و روستایی و … بود.

وی اضافه کرد: در پروژه‌های ایجاد قدرت مانور و توسعه فیدر، 57.500میلیون ریال اعتبار از محل منابع داخلی شرکت هزینه شده و پروژه‌های اصلاح و بهینه‌سازی شامل ارتقا، نگهداری و بروزرسانی شبکه توزیع، با 116.692میلیون ریال اعتبار و با هدف ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشترکان، بهره‌برداری شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: بهره‌برداری از تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار نیز با اعتباری افزون بر 596.151 میلیون ریال،اجرا شده است.

موسوی با اشاره به اینکه تامین برق متقاضیان شهری و روستایی یکی دیگر از پروژه‌های مد نظر برای ایام هفته دولت است، خاطرنشان کرد: این پروژه نیزبا صرف هزینه 229720 میلیون ریال اجرا و به بهره‌برداری رسید.

وی تصریح کرد: شرکت توزیع نیروی برق گلستان در راستای تداوم توزیع مطمئن و پایدار نیروی‌ برق، رضایت‌مندی مشترکان، استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود و بهره‌وری اقتصادی اقدام به افتتاح طرح‌های برق‌رسانی در شهرستان‌ها و نقاط مختلف استان کرده است.

موسوی اضافه کرد: نصب چراغ روشنایی، احداث شبکه فشار متوسط و ضعیف، نصب ترانس، قدرت منصوبه ترانس و نصب انشعاب جدید پروژه‌های در دست اقدام سالجاری هستند.

وي تصريح كرد: شبكه هاي توزيع برق در گستره وسيعي از استان گلستان پراكنده شده كه باتوجه به اقليم خاص استان و وجود مناطق ساحلي و کویری شمال استان و حاشیه مرزی باعث شده نگهداري از شبكه و تاسيسات برق رساني با چالش جدي روبرو شود. رطوبت بالاي مناطق ساحلي باعث شده عمر مفيد اين تاسيسات به يك سوم كاهش يابد و پايداري شبكه را دچار اختلال كند. با اين وجود تلاش مي شود با سرويس به موقع تاسيسات، شبكه پايدار بماند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 8 =

کلید مقابل را فعال کنید