کد خبر:7747
پ

افتتاح همزمان ۹ واحد صنعتی در آق قلا

سید علی مهاجر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در مراسم متمرکز بهره‌برداری یا آغاز عملیات اجرایی طرح‌های اقتصادی و عمرانی دهه فجر شهرستان ترکمن گفت: 🔻 تمرکز دولت در استان، تکمیل طرح‌های راهبردی و زیرساختی ، پیشرفت و توسعه با نگاه به تحول‌آفرینی در آینده است. 🔻 انجام لایروبی کانال‌های آبرسان خلیج گرگان […]

سید علی مهاجر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در مراسم متمرکز بهره‌برداری یا آغاز عملیات اجرایی طرح‌های اقتصادی و عمرانی دهه فجر شهرستان ترکمن گفت:
🔻 تمرکز دولت در استان، تکمیل طرح‌های راهبردی و زیرساختی ، پیشرفت و توسعه با نگاه به تحول‌آفرینی در آینده است.
🔻 انجام لایروبی کانال‌های آبرسان خلیج گرگان با هدف حفظ اکوسیستم منطقه و نجات خلیج ، تکمیل سد نرماب و اجرای طرح شیرین‌سازی آب دریای خزر برای تامین آب آشامیدنی ساکنان استان از جمله طرح های مهم زیرساختی است که مورد تمرکز قرار دارد.
🔻در دهه فجر امسال ۶ هزار و ۵۹۷ طرح اقتصادی و عمرانی در گلستان به بهره‎‌برداری رسیده و یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود که ۹۶ درصد این پروژه‌ها افتتاح است.
🔸 معاون استاندار با اشاره به افتخارات ۴۴ ساله جمهوری اسلامی در کشور و استان خطاب به نخبگان استان گفت:
🔻دستاوردها و اقدامات دولت و جمهوری اسلامی را برای مردم به‌خصوص جوانان تبیین نمایید و دهه فجر بهترین فرصت برای مرور این دستاوردها است.
🔻مهاجر بصیرت و هوشیاری مردم استان در مواجهه با فقنه های دشمن را ستودنی دانسته و بیان داشت : مردم بصیر و هوشیار استان در اغتشاشات و حوادث اخیر نشان دادند در مقابله با فتنه های دشمن همواره پای انقلاب و تبعیت از ولایت فقیه هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 7 =

کلید مقابل را فعال کنید